Hergün GSCimbom 'daydım, 1 aylık tagımı istiyorum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hergün GSCimbom 'daydım, 1 aylık tagımı istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 1 hafta boyunca görevimi yaptım, 1 aylık tagımı istiyorum

Tagı olanların tag süresi uzatılacaktır. Sonuçta bu desteği yok sayamayız.

Ancak sizlerden ricamız, görevi hergün ifa etmeye devam etmenizdir.

Yunus Can yaptım heralde mesaj atmadığım günü hatırlamıyorum:D

(ev değiştirme dolayısıyla) internetim 1 haftadır kapalı olduğu için bu görevi yapamadım ama ayrı bir söz verilmişti foruma 1 milyonuncu mesajı yazana tag ödülü verilecekti onu da ben yazdım ıspatladım ve tekrar ıspatlayabilirim , tag ödülümü ısrarla istiyorum verilen sözler tutulmalı diye düşünüyorum yönetime saygılarla :D

Tabii, çok sık olmadıkça tagınızı bana değiştirtebilirsiniz.

Ana forumdan kaldırdığım duyuruyu buraya koyayım;

1 hafta boyunca yoklama yapıyoruz!

GSC aktif tutma görev topiğine, Cumartesiden buyana (17.04.2010) 1 hafta boyunca hergün 1 mesaj yazan tüm üyelerimize 1 aylık tag ödülü verilecektir. Yarışmanın tamamlanma tarihi 23.04.2010 gece 23.59 dur. Katılım için şart aranmıyor, 1 haftanın sonunda hak sahipleri için açacağımız konuya mesaj atanların yoklaması incelenecek ve doğrulanırsa ödülü takdim edilecektir. (Gün geçişlerinde ise mesajlar arası min. 1 saat şartı aranacaktır.)

Üyeliğim açıldığından beri yapıyorum. Bende istiyorum, tabi mümkünse...

görevini yapan arkadaşlara tagleri ne zaman verilcek istediğimiz isimleri nereye yazıcaz ben bağımsız uA istiyorum sakıncası yoksa

Arkadaşlar Tag ne demek anlamıyorum. Ulaşması çaba gerektiren bir durum mu.

Hak kazananlara dair incelemeler bugun yapilacaktir. Aday olarak basvuranlar bu konu icine istedigi tagi yazabilirler.

Taglar cok uzun olmamali ve siyah haric 3 ten fazla renk icermemelidir (baska bir renk kullandiktan sonra onceki renge donus farkli renk kabul edilmelidir).

Ornek tag olarak su an buna hak kazanmis durumdaki uyelerimizin taglarini inceleyebilir, kendinizinkini de turetebilirsiniz.

Tag nedir; Adinizin altinda yeni uye, sari uye vb rutbeler yazan yere sizin istediginiz seyi yazmamizdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt