Hergün GSCimbom 'daydım, 1 aylık tagımı istiyorum - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hergün GSCimbom 'daydım, 1 aylık tagımı istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 1 hafta boyunca yoklamaya katıldım, 1 aylık tagımı istiyorum

Artık yoklama sistemi otomatiktir. Yeni ödül kriterleri ise aşağıdadır;

1 - 15 günlük renkli tag;

Ayda 15-20 gün arası foruma uğramış (ve uğradığını kanıtlamak için günde min. 1 mesaj yazmış) üyelerimize, 15 günlük renkli tag verilecektir.

2 - 1 aylık renkli tag;

1 ay içinde 3-9 gün dışında hergün foruma uğramış (ve uğradığını kanıtlamak için günde min. 1 mesaj yazmış) üyelerimize, 1 aylık renkli tag verilecektir.

3 - 1 aylık renkli tag + 2 aylık mail;

Takvim tarihine göre, ayın hergünü foruma uğrayan ve max 2 gün kaçırmış üyelerimize, 1 aylık renkli tag ve 2 aylık gscimbom.com mail hediye edilecektir. Mail hediyesi, takip eden aylarda bu kritelerlerin herhangi biri sağlandığında, otomatik olarak 1 'er ay uzatılacaktır.

Forumdaki varlığınız, hit istatiğimizi geliştirmekte ve bizleri sayyac ve alexa ranking değerleri olarak yukarılara tırmandırmaktadır. Yoklama topiğimizin bizim için anlamı budur.

Bu düzen, Haziran başından itibaren geçerli olacaktır.

Not: Tag nedir?;

Tag isminizin altında rütbenizin yazılı olduğu bölüme sizin istediğiniz içerik ve renkte birşey yazılmasıdır. Ör: Since 1905, mail adresiniz, sitemizde reklam vermiş olmak kaydıyla web sitesi adresiniz vb.

Hergün bir kaç kere aktiflemiştik ama konu kapanmış umarım değerlendiriliriz :)

Bu düzenin Haziran başı itibarıyla devreye gireceğini belirtmemişim, özür dilerim. (Şimdi ekledim.)

GSC de kalmaya devam ediniz.

Haziran 15 'inden itibaren hak sahipleri için bir konu açılacak ve başvuranlara ödülleri iletilecektir. :)

Bence yine bi konu açılsın oraya yazalım mesajları şahsi fikrim örn:Burdayım falan diye

Diğer türlü takip etmeniz zor olacaktır.

Destek topiği tekrar açılsın.

Hiçbirşey vermenize gerek yok ben o başlık altına hergün iş ve ev yazmak istiyorum:)

Google reklamları yayından kaldırdı biliyorsunuz. Birkaç bilene danıştım, bu tür topiclerin Google tarafından reklamları haksız tıklamaya teşvik edici bulunabildiğinden bahsettiler.

Farklı bir amaçla (sunucu taşıması yapacağımız için) topiği geçici olarak kilitlemiştik, ama böylesi gerçek olmayan bir ithamla muhattap olmamak için o topicten tamamıyla vazgeçtik.

Bizim isteğimiz üyelerimizin bizi hergün ziyaret etmesi, bu sebeple tekil istatistiğimizi geliştirmek, alexa da yukarılara çıkmak. Reklam falan derdimiz yok.

Nostalji topiği olarak adlandırılsın

O Konuyu geri İstiyorum. Sadece günlük yoklama olacak.

Ne bileyim amaçsız ama eski hatırına kullanalım

''GSCimbom'u aktif tutma / yoklama topiği'' ne zaman açılacak, Abdullah abi?

Cevap: 1 hafta boyunca görevimi yaptım, 1 aylık tagımı istiyorum

O topic artık açılmayacak Sercan.

Arkadaşlar Haziran ayında hergün buradaydım diyen (1-2 gün eksikliği telafi ederiz) istediği tagı bana pm ile bildirsin. Gereğini yapayım. ;)

Cevap: 1 hafta boyunca görevimi yaptım, 1 aylık tagımı istiyorum

Hergün buradaydım diyenler (birkaç gün eksik kabul edilir) tag istekleriyle birlikte bana pm atabilirler.

Cevap: Hergün GSCimbom 'daydım, 1 aylık tagımı istiyorum

Valla bende hergün burdayım.Ama görev olayı bitince biyerde görev yapmadım.

Cevap: Hergün GSCimbom 'daydım, 1 aylık tagımı istiyorum

Valla bende hergün burdayım.Ama görev olayı bitince biyerde görev yapmadım.

Yoklama topiği artık yok. Hergün burada olmanız (birkaç gün istisna da sorun yok) halinde tag ödülleri sizlerindir.

Bana pm göndermeyenler göndersinler lütfen. Örnek içerik;

Since 1905

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt