Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

Cevap: Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

wqwpyu.jpg

kimin ne oldu herkes iiy biliyor

Bugüne kadar doktorlar bize hep yutturdular beyin ölümü gerçekleşti daha geri dönüş yok diye fakat anladım ki koca bir yalanmış... Beyinsiz de yaşanabiliyormuş... Tıp artık sana hiç güvenim kalmadı, hemde hiç...

hahah Atatürk'e suikast girişiminde bulunan başkanları var, kendileriyle çelişiyolar, bu şikebahçeliler mantık hatası diyorum ben size.

yazıyı yazan arkadaş twitter'dan aynen şunu demişdir: Ayrica cincon bu senede avrupa'da var da ben mi bilmiyorum hahaha

Puhahaaaaahaa mal yaa, maç yapmadan uefadan elenen bir takımın ezik taraftarı işte hee diyip geçmek lazım :asd:

Gerizekali herif .senin gibi bi geri zekali bu takimi tuttu diye ,(kaldiki renkler sari kirmizi saha da yesil diye oyle demistir) onu klube nasil itham edebilirsin.

Nasil bir vatan haini ile kimbilir kac tane Galatasaray li vatan evladi sehit dusmusken(hangi takim oldugu sanki cok onemlide),bu isimleri ayni cumlede yazabilirsin.

Bir kurumun adiyla ,belli bir kitleye hitap eden bir sitede nasil dalga gecebilirsin.(Bu kesinlikle klube maillenmeli)

Ve GSC, biz sitemiz daha duzgun olsun diye cezalar alabiliyorsak ,yasaklardan dolayi, bu beyinsizlerin de yargi makaminda ceza almasini diliyoruz.

Sahis olarak da gonderecegiz elbet ama ,Kluple iletisime gecip ortak adim atalim.

Kanim dondu gece gece.

Ben 2 twit attım ama bana gerek yokmuş, tüm renktaşlar zaten adamı rezil etmişler twitırda.

Zaten hep amariganın oyunu bunlar. Onların arkası kim israil. Biraz daha derine in illuminati.

Yani tencere yuvarlanmış senin ki benden kara.

Ayrıca görünen köy uzakta değildir.

Her seferinde daha çok gıcık oluyorum bu Fenerlilere..Nolur tamamen yok olsunlar..Mecbur bizi ya da BJK'yi tutacak bu mallar :):):)

adama kufurler yagiyor twitterden adini search bolumuna yazip bakin sayfalar akiyor..

Adam ne oldugunu şaşırdı twitter'da giydiren giydirene bit twitte siz atın renkdaşlar vatandaşlık vazifesidir bunu taşlamak :D

Cengizhan denen şerefsiz herif hemen geri vites yapıyor.

Apo Galatasaray'lıdır hadi gidin beni şikayet edin diyor. twitterda.

Ulan sanki şuan gördüğü tepki Apo Galatasaray'lı dedi diye. O da çok iyi biliyor bu yüzden tepki görmediğini bu yüzden hakkında emniyete şikayet edilmediğini. Neyin kafasını yaşıyor bu adam.

Cengizhan denen şerefsiz herif hemen geri vites yapıyor.

Apo Galatasaray'lıdır hadi gidin beni şikayet edin diyor. twitterda.

Ulan sanki şuan gördüğü tepki Apo Galatasaray'lı dedi diye. O da çok iyi biliyor bu yüzden tepki görmediğini bu yüzden hakkında emniyete şikayet edilmediğini. Neyin kafasını yaşıyor bu adam.

evet apo galatasaraylı ee ne yani ne alakası var apoyla bizim . atatürke suikast düzenleyen adamda fenerli ee ? ne salak ne haysiyetsiz adammış bunlar . mason takımı dediler örgüt takımı dediler cemaat takımı dediler devlet takımı dediler ulan adiler yeter artık bıktık sizin bu iftiralarınızdan . galatasaraylı şehitlerden utanın namussuzlar

Uefa Müfettişinin Savcı M.Berk'e Türkiyeden Aşırı Şekilde e-maiL Atıldığını Söylemiş ...

foruma ve taraftara helal şimdi sıra bu densizlere haddini bildirmekte herkes yüklensin çevresindekilere de attırsın beyler.:)

evet apo galatasaraylı ee ne yani ne alakası var apoyla bizim . atatürke suikast düzenleyen adamda fenerli ee ? ne salak ne haysiyetsiz adammış bunlar . mason takımı dediler örgüt takımı dediler cemaat takımı dediler devlet takımı dediler ulan adiler yeter artık bıktık sizin bu iftiralarınızdan . galatasaraylı şehitlerden utanın namussuzlar

Abi bırakın ya, yemin ederim çok boş insan bu takımın taraftarı.

Bir tane aklı başında selim Fenerbahçe taraftarı görmedim.

bu kafasına darbe aldıkça afallayan afalladıkça saçmalayan sürüngen muhabbetidir.

Taraftarı olduğu kulübün başkanı "şike" suçlaması ile 2 aydır mapus damında yatarken, bu ülkenin gelmiş geçmiş en şerefsiz insanını, vatandaşı olduğumuz ülkeye uluslararası alanda sayısız paye kazandıran ve kuruluş amacı "türk olmayanları yenmek" olan müstesna bir spor kulübü ile aynı satırlara yazarak, içinde bulundukları hezeyan ve nefreti en uygun tabiri ile belden aşağı vurarak kusmak sureti ile kendilerini rahatlatmakta, hamasetin ağa babasını yapmaktadırlar.

Adalet yerini bulsun demenin bölücülük ve vatana ihanetle ilişkilendiren sığırlarla aynı oksijeni tükettiğim için utanıyorum.

insanlığınıza sokayım.

Üst Alt