Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

Cevap: Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

bu mübarek gece ağzımı bozmayacağım,uefaya mail atarak gerekeni yaptık,şimdi yine bize düşen görev bu mikropları şikayet etmektir,eminim temizleneceklerdir

ben bu adama,

polisler senide alacak,şeref yoksunu dedim

CengizhanYeldan Cengizhan Yeldan

@tuna_gs tuna sekerciler, seni de yazalim, yazdigin sey hakaret, dava gunu gorusuruz

diye bir cvp vermiş.bır sıkıntı olur mu ya?

yok ya birşey olmaz , olsada mert ol cezana razı ol 1000 kere lafımın arkasındayım de

yok ya birşey olmaz , olsada mert ol cezana razı ol 1000 kere lafımın arkasındayım de

:)olsa ne olacak.3-5 kaçsa para cezası verecez bitecek.hayır mantıklı düşünüyorum kendi yazdığı yazının başlığı ülkeye hakaret.bu adam bu kadar salak mı milleti mahkeme falan diye laf söylüyor.kendi başına daha büyük çorap örmez mi

Cengizhan denen kişi ile ilgili gerekli hukuki yaptırım uygulanacak...

Şuan arkadaşlarımla görüşmekten yeni geliyorum...

Bu kişi hakkında...

Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek suçundan Cumhuriyet Savcılığına başvuruda bulunuyorum...

Av.Emin Atalay bu işte vekilimiz olarak görev alacak...

Milli Birliğimize nefret tohumu eken her kim olursa bunlarla hertürlü mücadeleyi etmeye yeminliyim...

Gereken yapılacak başvurumuzun belgesinide buraya ekleyeceğim...

Bu işin peşini bırakmayacağım...

Ayrıca Antu.com adlı site hakkında da bir başvurum olacak...

Zaten mimliler bu yaptıkları ile ne olacağını görecekler...

Bu kişi hakkında...

Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek suçundan Cumhuriyet Savcılığına başvuruda bulunuyorum...

Milli Birliğimize nefret tohumu eken her kim olursa bunlarla hertürlü mücadeleyi etmeye yeminliyim...

renktaş seni anlından öpüyorum sonuna kadar destekçisiyim yaptığının helal olsun diyorum sana

Bu kişi hakkında...

hazır eliniz deymişken 12numara denen forumu da antu ile ilgili dosyaya dahil ederseniz iyi olur.

Bu kişi hakkında...

Arkandayız hocam, Allah yardımcın olsun

ulan federasyon iddianameyi beklerken federasyon özerk. ama son gün uefa bu oyunu bozup federasyona dogruyu yaptırtınca fedarasyon özerk degil dimi. nihat özdemir boşuna demiyordu. biz federasyoan güveniyoruz diye. mazlum ayaklarına yatıyo şerefsizler. bir baksınlar son 10 sene fener GS maclarına. şu hakem hatalarına herkes dikkat etsin. sonra kimin dedigi oluyormuş bir düşünün angutlar.

başlıkta cok kibar olmuş. angut com angutlugu denseydi cuk diye otururdu.

Fenerbahçe taraflarının bu kadar organizasyon özürlüsü olduklarını hiç düşünmezdim. Sezon boyunca haksızlık yapmışsınız. Cezanızı da er ya da geç çekeceksiniz. Beter de olun hatta umrumda değilsiniz de mal mal konvol yapacağınıza bi organize olun be kardeşim. Önceden acırdım hallerine şimdi vallaha üzülme noktasına geldim. Sordukları sorularda haklı oldukları yerler de olabilir ama öyle dangalakça davranıyorlar ki kızmak bir yana fazlasıyla gülünç duruma düştüler. Demek ki taraftarlık öyle sıcacık statta başarıyı kutlamakla olmuyormuş. Gerektiği zaman, takımın kötü durumdayken bile aklı selim davranan tabela taraftarlığı yapmayan, 14 sene bekleyebilen Galatasaray Taraftarını biraz örnek alsalar bu asalak tavırlarından kurtulabilirler. Gerçi eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek.

Uzun lafın kısası bu şike olaylarında elbette siyasi hareketler vardır ama bu şike yapmadıkları anlamına gelmez. Medyaya sızan bilgiler bile şike yapıldığını kanıtlamaya vicdananen yeter. Öyle hukuksan boşluklardan yararlanmaya çalışarak yırtmaya çalışmak en az şike yapmak kadar "şerefsizcedir". Adam olun ve böyle mal mal, çirkefçe hareketlere girmeyin. Suçunuzu kabul edin, kulübünüzü bu olaylardan en az zararla çıkarmaya bakın.

O angut forumun dangalak kurucusu da işe yaramaya baksın. Senin işin senden büyüklere sataşmak değil evladım. Git de çamur atmak yerine işe yaramaya çalış. Bak önünde de mis gibi örnek var. GSCİMBOM forum yönetiminin tavrını bi incele kulübüne, taraflarına ne zaman nasıl iyilik dokunur öğren. Olmadı her yer kum havuzu şikeci başkanın bi kazma kürek ayarlar orada oynar, eğlenmeye bakarsın.

bi tane ornek mail yazıp paylaşırsanız hem doğru şekilde şikayet ederiz hemde onlamı uğraşıcamların önüne geçmiş oluruz daha rahat ve hızlı yüklenebiliriz aramızda hukukçu veya bu resmi dilden anlayan bi arkadaşımız yardımcı olabilirse sevinirim

Yapın yapın bunlar iyi günleri...

Bende o sitenin forum bölümünü kapattırmayıp üstünede yöneticilerinin başını belaya sokmazsam adam değilim...!!!

Büyük konuştun da her şikayete savcı yüz verseydi ülkede adam kalmazdı. Genede zorla sen. Belki bir umut..

Kamusal yandaşlıktan mı bahsediyorsun yoksa? İşte bende onları kovalıyorum bir yakalarsam onları şikayet edeceğim.

Kamusal yandaşlıktan mı bahsediyorsun yoksa? İşte bende onları kovalıyorum bir yakalarsam onları şikayet edeceğim.

Kamusal yandaşlıkla alakası yok...

Demek istediğim Vatan-Millet mevzuusudur...

Bunu bile kamu yandaşlığına yormanı anlıyorum...

Zira sızın var kalbinde...

Açıkca söyleyeyim...

Kamusal bir yandaşlık mevzusu değil bu...

Bu Vatan-Millet-Devlet'le alakalı olarak...

Hiç kimse benim Milletime-Vatanıma alenen sövemez...

ulan basın febeli federasyon febeli mhk febeli hakemler febeli basbakan febeli yuh ya hakkaten yuh

Üst Alt