Üye Görüşü - Herkes Zaha, Tete ve Ziyech Derken Barış Alper'in Patlaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Herkes Zaha, Tete ve Ziyech Derken Barış Alper'in Patlaması

Doğru kararı verme konusunda büyük sıkıntısı var. Ceza sahasına girdiği an, yapılabilecek en kötü tercihi yapıyor her seferinde.

Pas vermesi gerekirken şut çekiyor, şut çekmesi gerekirken pas veriyor.
Topu ayağından çıkarması gerekirken bekliyor, beklemesi gerekirken topu ayağından çıkarıyor.
Durması gerekirken koşuyor, koşması gerekirken duruyor.

Barış Alper in sol bek performansı; sakallinin olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler sözünü anımsatıyor fakat istek ve arzu noktasında gerçekten harika bir oyuncu. İleri ucta kerem bakasetas barış harika olacaktır.

Doğru kararı verme konusunda büyük sıkıntısı var. Ceza sahasına girdiği an, yapılabilecek en kötü tercihi yapıyor her seferinde.

Pas vermesi gerekirken şut çekiyor, şut çekmesi gerekirken pas veriyor.
Topu ayağından çıkarması gerekirken bekliyor, beklemesi gerekirken topu ayağından çıkarıyor.
Durması gerekirken koşuyor, koşması gerekirken duruyor.
yok öyle bişey

barış sürekli oynasa berkanın hatta keremin başına gelen onun da başına gelir

barış ve berkan rol oyuncuları ve sezon içerisinde çok önemliler

ama o rolde fazlası beklenince sıkıntı yaşarlar

o yüzden fener maçı manu maçı gibi maçlarda iş yapan adamlar 3 gün sonra antalyaspor karşısında silikleşiyor

Barış Alper kanat veya forvet oynarsa yukarıda eleştirilen tüm hususlar gerçek olacaktır.. İşte tam olarak bu yüzden sol bek alınmamalı diyorum Tete zaha formsuz diye hemen sola kerem sağa BAY'li kadrolar kuruluyor şöyle 2 maç oynayalım 3. Maç herkes kufreder..
BAY bekte kendini buldu resmen zaten ozellikleri de bek için çok daha uygun ..İnşallah sol bek alınmaz bu barış Euro 2024te ferdiyle sağlı sollu oynayacak ..

Patlama demek doğru olamayabilir

Ancak geçen seneki istikrarsız performansını daha istikrarlı bir hale getirdi diyebiliriz. Sırıtmıyor, faydalı oluyor.

maçları ben izliyorum da senden emin değilim

barışa star diyen yok da aldığı sürelerin %90ında faydalı olan adamı itin götüne bu kadar sokmanın anlamı yok
Ben itin götüne sokmuyorum ki. Ceza sahası içine girdiği an yanlış tercihte bulunuyor sürekli diyorum. Kötü mücadele ediyor demedim. Az koşuyor da demedim. Takıma faydası yok da demedim.

Hücum yönü kısıtlı. Karar mekanizması zayıf. Koşuyor, koşuyor, ceza sahası içerisine girdiği an batırıyor. Maçları izlediğimizde aynı şeyi görmüyoruz belli ki.

galatasaray evladı patladığında 100 tane kulp bulunur, çelimsiz bir fenerli için sayfa sayfa mesaj atılır.

ben barış alperi çok beğeniyorum.
takımdaki en güçlü fizik ✅
takımın en hızlı adamı ✅
takımın en öz verili oyuncusu ✅
takımın en fazla adam eksilten oyuncusu✅

bir kere barışın küstüğünü gördünüz mü ?

@Berkan Yavuz lütfen sende birşey söyle bizi ciddiye alan yok.

Üst Alt