Hidayet Türkoğlu'ndan Enes Kanter'e Sert Sözler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hidayet Türkoğlu'ndan Enes Kanter'e Sert Sözler!

resim.php

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, NBA'e oynayan Enes Kanter ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu, Fethullah Gülen’e yakınlığı ile bilinen Enes Kanter’e sert sözlerle yüklendi. CNN Türk’te Hakan Çelik’in konuğu olan Hidayet Türkoğlu, Enes Kanter ile iki sene önce sert bir tartışma yaşadıklarını söyledi.

O tartışmanın ardından Enes Kanter hakkındaki yorumlarının haklı çıktığının altını çizen Hidayet Türkoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Enes Kanter’in bundan iki sene önce benimle bir tartışması oldu. Ben kendisi için ‘Kafası çalışmıyor’ şeklinde bir ithamda bulunmuştum. Beni haklı çıkardığı için teşekkür ediyorum. Bulunduğu durumda kimse olmak istemez. Vatan haini durumundasınız. Ülkeden tamamen kopmuş bir durumdasınız. Allah kimseye böyle bir evlat vermesin diyorum.”

AMK

Al birini vur ötekine. Birbirlerinden farkı yok.

Hidayet efendi maçtan sonra "Maddi Manevi" deyip 28Milyon TL gibi inanılmaz bir prim almışlardı devletten, onu açıklasın.

Vatanını çok seviyor madem.

Kes lan. Dini imani para olmus birinin kimseye laf etme hakki yok. Bugün para icin onurunu serefini satan, yarin anasini bacisini satar. Sus da seni adam sanalim capsiz herif.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt