Hikmet Karaman: "3 Türk'ün oyunda kalması, antrenörün taktiğine kilit vurmaktır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hikmet Karaman: "3 Türk'ün oyunda kalması, antrenörün taktiğine kilit vurmaktır"

Hikmet Karaman, Fenerbahçe maçının ardından beIN SPORTS'a açıklamalarda bulundu.

Hikmet Karaman: "Cüneyt hocam pozisyona çok yakın, 3-4 metre önünde, oyna dedi. Mete hocam VAR'a çağırdı. Ben geçen sene de Mete hocamızla buna benzer bir şey yaşadım."

Hikmet Karaman: "Genel konuşuyorum ve Türkiye'ye soruyorum. Aynı dakikada penaltı bizim lehimize olsa Mete Kalkavan, Cüneyt Çakır'ı VAR'a çağırır mıydı?"

Hikmet Karaman: "Gözünü seveyim senin. Öyle bir penaltı verdin ki, ona hiçbir hakem yorumcusu penaltı demedi."

Hikmet Karaman: "Eğer böyle penaltı olacaksa, her maç 20 tane penaltı olması lazım. Kornerler, ikili mücadeleler. Ben 3 değişikliği 90 dakika bittikten sonra yaptım. 5 dakika gösterdi. Hakeme soruyorum, değişiklik için 50 saniye diyor. E 97'de verdiniz penaltıyı?"

Hikmet Karaman: "İyi çıkışları yapabilsek skor ilk devreden lehimize olabilirdi."

Hikmet Karaman: "85'te 2-3 oyuncum beni al diye yalvarıyor, çok yoruldular. Türk oyuncular da bunun içinde var, yapamıyorum. Yapmak için 2 oyuncu birden çıkarmak zorundayım."

Hikmet Karaman: "3 Türk'ün oyunda kalması, antrenörün taktiğine kilit vurmaktır. Bunu biraz zamana yaymaları gerekir. Bir Türk oyuncuyu oyundan alamıyorum çünkü o pozisyona sokacak Türk oyuncum yok."

Üst Alt