Hikmet Karaman: "Ben Fenerbahçe'yi çok beğendim, müthişti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
harbiden neyi müthisti anlamadim. oyunu kitlediler ortalayip durdular o kadar. tam anadolu takim gibi. bunlar daha cok hatay facialarini yasarlar

Fener beraberlik icin gerekeni yapti dese hadi anlayacagim da, cok saglam sacmalamis.

Adamlar les oynadi. (GS de les oynadi) Korner atmaktan baska bir sey yapmadilar. Kacirdigim pozisyonlar vardir belki ama kalemizde tehlikeli organize bir pozisyon hatirlamiyorum.

Feghouli, Arda ve Belhanda gibi adamlari da bir zahmet tutsunlar. Adamlar agir cekim kosuyorlar.

Ben kulup baskani olsam boyle sacma yorum yapan adami kulube birak teknik direktor olarak getirmeyi, futbolla ilgili en dusuk mevkiiye bile getirmem.

30 senelik kariyerindeki tek başarısı Arsenal'i hazırlık maçında yenmek olan bir adamdan beklenecek bir açıklama.

o kadar abartıyorlarki resmen kör olmuşlar....bizim yorgun olduğumuz bir maçta kalemimizin yere bile yatmadığı bir maçta tek bildikleri olayın soldan caner orta açsın 80 tane olan bir takımdan bahsediyorlar...maçta adamların tek derdi bizi oynatmamaktı bunuda birazda olsa başardılar...biz oyun oynamak isteyen bir takımız ve bize karşı oyun oynamak isterlerse aynı Antep ve Başak gibi olurlar....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Kendi küçük takım hocası olduğu için beğenmiştir küçük takımın oyununu adamların pozisyonu yok maçta ne oynadı ki yorum yapayım diyemiyor. Bıktık sizin gibi vizyonsuz adamları ekranlarda görmekten iki hafta sonra yanaşır takımın birine başlar filozof gibi konuşmaya artık bu adamlar defolup gitmeli Türk futbolundan akademi çıkışlı 25-26 yaşındaki adamlar gelmeli takımların başına hep oyuncular şöyle alt yapılarda şu yok bu yok diyoruz ama antrenör de yetişmiyor bu ülkede ...

Üst Alt