Hıncal Uluç: ''Derbide favorim Fenerbahçe" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç: ''Derbide favorim Fenerbahçe"

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasındaki maçların tamamlanmasının ardından gündemi 90'A programında değerlendirdi.

820295.jpg

Hıncal Uluç'un açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Quaresma'nın topu adrese göndermesi önemli değil. Adreste birinin olması önemli. Pektemek, yıllardan beri oyuna girmiştir ve görevini yapmıştır. Bir adamı kazanmak istiyorsan, ona güveneceksin. Şenol Hoca başta golcülerine güvenmedi. Larin'den medet umdu. Üç büyük takımın şu anda iyi bir hocası yok. Bu haftaya kadar Fatih Terim, Şenol Güneş ve Cocu kötüydü. Ufak takımlar, bu hocaların zaaflarını artık öğrendiler ve maçlara iyi hazırlanıyorlar.

Beşiktaş maçı 11'e 11, hatta 10'a 11 gitse ne olurdu bilmiyorum. Sarı kartı olan Saadane, o hareketi yaptı ve hakeme 'At beni' dedi. Okan Buruk'u yürekten kutluyorum. Tüm ufak dediğimiz takımlarda çok iyi hocalar var. Büyük takımların hepsi, büyük zaaflar içinde oynuyorlar ve bunları düzeltmiyorlar. Hatta doğrusunu bozuyorlar.

Dört büyükler kötü futbol oynuyorlar. Hangi futbolu oynarsan oyna, dünyada sonuca giden hücum futboludur. Hücum futbolu bir felsefesidir. Dortmund ne oynuyordu? Hücum futbolu yetenek gerektirir. Medel ile hücum futbolu oynanmaz. Medel'i Rizespor maçında atak kesmesi için orta sahaya koyarsın.

? Hıncal Uluç: ''Benim derbide favorim Fenerbahçe. Bu Fenerbahçe'den iyi bir 11 seçilip iyi bir futbol oynatılabileceğini biliyorum. Şu gördüğüm Galatasaray'dan, bu gördüğüm Fatih Hoca ile bir şey ümit etmemem gerektiğini de biliyorum.'' Sporx on Twitter

? Hıncal Uluç: ''Fatih Terim, seyretmekten zerre kadar zevk almadığım, hatta zaman zaman utanır olduğum bir takım ortaya koydu.'' Sporx on Twitter

Moderatör tarafında düzenlendi:
Totemine sokayım bunun gündemde kalmak için saçma sapan yorumlar atan malın teki.

Terim boşa buna firavun dememiş hatta az bile demiş.

Bu adam ne derse tersten anlayin, yine totem yapiyor. Bi ara baris ozbek ve Sarp,pino ve serkan gibi oyuncularla deplasmanda galibiyeti kacirmistik. Ozamanlarda Fener ile kadro farki cok vardi, ne bilim roberto Carlos, Alex falan hepsi oynuyordu. Yine o gun tarihi skor olacak demisti. Yasina gore cok buyuk bir picsin hincal :)

Üst Alt