Hıncal Uluç: "Fenerbahçe kupa finalinde tarihi fark atar" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç: "Fenerbahçe kupa finalinde tarihi fark atar"

Macin en iyisi Muslera. Duran toplar haricinde pozisyon bile yok. Fb 2.yari tek kale oynadi. Bu maci izledim, diger maclari izlemedim. Diger maclarda GSnin kaleyi bile bulan sutu yokmus. Fb biraz sansli olsa, maclar 4-0,5-0 bitermis. Yine diger maclarda da macin en iyisi Musleraymis.

GS kadrosunda Denayer, Carole, Muslera, Sneijder ve Podolski disinda oyuncu bile yok.Podolski olmasa GS cok zor gol atar. Hatta küme bile düsmüstü. Zaten pozisyona girmekte bile zorlaniyorlar. 3 macta Fbye karsi girilen pozisyon duran toplar disinda sanirim yok. Savunmayi ayakta tutan Denayer gitti. Bu oyunculardan 1i bile gitse, GS seneye küme düser.

Fb büyük takim. Aysal döneminde GS, tek büyüktü fakat Aysaldan sonra büyük takim kimligini kaybetti. Hanginiz gelecek yil sampiyonluga oynariz diyebiliyorsunuz? Fb ve GSnin bundan sonraki maclarinda farki sadece Muslera engeller. O da kalirsa.

Macin en iyisi Muslera. Duran toplar haricinde pozisyon bile yok. Fb 2.yari tek kale oynadi. Bu maci izledim, diger maclari izlemedim. Diger maclarda GSnin kaleyi bile bulan sutu yokmus. Fb biraz sansli olsa, maclar 4-0,5-0 bitermis. Yine diger maclarda da macin en iyisi Musleraymis.

GS kadrosunda Denayer, Carole, Muslera, Sneijder ve Podolski disinda oyuncu bile yok.Podolski olmasa GS cok zor gol atar. Hatta küme bile düsmüstü. Zaten pozisyona girmekte bile zorlaniyorlar. 3 macta Fbye karsi girilen pozisyon duran toplar disinda sanirim yok. Savunmayi ayakta tutan Denayer gitti. Bu oyunculardan 1i bile gitse, GS seneye küme düser.

Fb büyük takim. Aysal döneminde GS, tek büyüktü fakat Aysaldan sonra büyük takim kimligini kaybetti. Hanginiz gelecek yil sampiyonluga oynariz diyebiliyorsunuz? Fb ve GSnin bundan sonraki maclarinda farki sadece Muslera engeller. O da kalirsa.

yok 10-0

direk dönen kafa şutu var karambolde onun dışında tehlikeli diceğimiz pozisyon yoktuki

Hayret. Bayern'ida katmamis yaziya.
Nasil GSE olur bir insan hala anlamis degilim
Bizim duran topdan haric pozitionumuz yokmus. Ilk yarida topun ve oyunun sahibi bizdik, ve 9 sut bunun 3 isabetli sutdu...ILK YARIDA.

Biz ne kadar iyi oynadigisak ilk yarida, fenerde o kadar iyi oynadi ikinci yarida... tabi buyuk bir fark var, o da Podolski ;) ;)

6 yaslarinda falandim. Bir kanalda Bundesliga maclari olurdu. Kanalin adini hatirlamiyorum. Her hafta izlerdim. Belgin de yorumcuydu. Bayern maclarini izlemek icin tek secenegim o kanaldi. Sürekli Kaiserslautern maclarini verirlerdi. O sene sanirim onlar sampiyon olmustu. Ratinho ve baska bir Ryle baslayan bir oyunculari vardi. Cok kötü bir takimlari vardi. Oynadiklari futbol 6 yasindaki biri icin bile igrenc geliyordu.

Hatirladigim kadariyla Belgin futbolu iyi biliyordu. Yine de cok uzun zaman gecti.

Fb, fark atabilir. Daha iyi kadrolari var, daha iyi bir savunmalari var. Daha iyi hucumlari var. Daha iyi orta sahalari var. Fark atmalari cok dogal.

3 maçta bize 1 gol attilar o da ofsayt:D

Bu maçta fenerin pozisyonu mu varmiş 5-0 bitiyor:asd22:

adamlar 34 maçta 60 gol attilar. Sen bunlari Bayern Münih saniyorsun herhalde:red:

Son düzenleme:

2002,2006,2008'de nasıl şampiyonluğa oynayıp olduysak öyle.

Çok şaşırıyorum bazı yorumlara.Sanki Ünal Aysal'la birlikte Galatasaraylı olmuş gibi yorum atıyor bazı arkadaşlar.

Bu maçta fenerin pozisyonu mu varmiş 5-0 bitiyor:asd22:

adamlar 34 maçta 60 gol attilar. Sen bunlari Bayern Münih saniyorsun herhalde:red:

Ba'nın kafası en net pozisyonları,bir de Fernandao'nun müsait pozisyonda kafa vuruşu var o da yarım pozisyon diyebiliriz.Başka da pozisyon mozisyon yok.İkinci yarı baskılı oynadılar ama pozisyon zenginlikleri yoktu.Takım olarak topun arkasına geçtik top bizim yarı sahadayken hep maç boyunca,lig performansımızın çok çok üzerinde bir takım savunması ortaya koyduk.Sabaha kadar oynansa belki 1 gol atabilirdi Fener.

Aysal birakdiginda durumumuzu unutmus. Mucize bir sekilde sampiyon olduk 14/15´de...

Hadi ona da Aysal'ın kurduğu kadro desin,Aysal o sezon da başkanlık yaptı az bir süre de olsa desin.

2006 şampiyonluğuna Fener son maçta kaçırdı desin,onu da kabul edelim.

2008'de bu takım 6 hafta seyircisiz,6 hafta hocasız,çoğu zaman yabancısız kadrolarla şampiyon oldu,o son 6 haftalık seride şampiyonluk yarışındaki rakiplerimiz Fenerbahçe ve Sivasspor'u da yenmiştik.Ona ne bahane bulacak acaba?Büyük takım olmak her sene yarışa girip,2. olup avcunu yalamak mıdır yoksa şampiyonluk yarışına girip ipi göğüsleyebilmek midir?

Dünden sonra bu takımın winnerlığı bana göre tartışılmaz.

Ba'nın kafası en net pozisyonları,bir de Fernandao'nun müsait pozisyonda kafa vuruşu var o da yarım pozisyon diyebiliriz.Başka da pozisyon mozisyon yok.İkinci yarı baskılı oynadılar ama pozisyon zenginlikleri yoktu.Takım olarak topun arkasına geçtik top bizim yarı sahadayken hep maç boyunca,lig performansımızın çok çok üzerinde bir takım savunması ortaya koyduk.Sabaha kadar oynansa belki 1 gol atabilirdi Fener.

Biraz derli toplu oynadin mi fenerin hücumunda bir hayir görmüyorsun zaten. İlerde bir Volkan Şen heyecanlandiriyor. Onunda becerisini biliyoruz.

adam fenere büyük takim diyor. Biz uzay takimiyiz ozaman. Bizde biliyoruz bu takimin yarisinin değişmesi gerektiğini.

Biraz derli toplu oynadin mi fenerin hücumunda bir hayir görmüyorsun zaten. İlerde bir Volkan Şen heyecanlandiriyor. Onunda becerisini biliyoruz.

adam fenere büyük takim diyor. Biz uzay takimiyiz ozaman. Bizde biliyoruz bu takimin yarisinin değişmesi gerektiğini.

Bizle 5 final 0 kupa,totalde 16 final 6 kupa.Şampiyonluk yarışlarında 11'e 5 öndeyiz.Son maçta kaçırdıkları şampiyonluklar ortada.Büyük takım bu kadar çok final maçı kaybetmez.Fener evet büyük takımdır Anadolu kulüplerinin yanında ama bizle falan kıyaslanamaz geçin onları.

Üst Alt