Hıncal Uluç ve Erman Toroğlu ile Kale Arkası | A Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç ve Erman Toroğlu ile Kale Arkası | A Spor

Hıncal 1 yerde ben artık takım tutmuyorum dedikten sonra Ermanın he he emin ol tutmoyursun benzeri 1 cümlesi çok komikti.Ulan kıncal totem yaptığını ermanda anladı. :asd:

TEBESSÜM
Anne yeni aldığı vizon kürküne sarılarak aynada kendisine bakarken, genç kızı "Anne" dedi, "Sen o kürkü giyesin diye zavallı aptal yaratık ne işkenceler çekti, hiç düşündün mü?." Annesi aynaya bakarken gülümsedi..
"Baban hakkında öyle konuşma sakın!."

Reha Kapsal'ın iki eliyle havada daireler, üçgenler çize çize bir cümlede anlatılacak şeyi iki dakika konuşması olmadan Erman Hoca'yı dinlemek güzeldi.

Hayır yav ne Fenerlisi. Böyle saçma genelleme mi olur. Eski hakemlerin yaş durumundan dolayı öyle bir algı vardı.

Hakemin yalancıyım adminim çulcu ile erman'ın koyu fenerli olduğunu övünerek söyledi. Erman toroğlu Ankaragücü maçından sonra geçen hafta fenerbahçe'nin 1.5 senelik takım olduğunu ankaragücü'nün daha yeni kadrosunun tamamen değiştiğini ve ruhuyla oynayarak kazandığını söyledi. Ruhsuz diye feneri eleştirdi ankaragücü taraftarı olsa keyif alır eleştirmezdi. Ankaragücü'nde oynamış olması o takım taraftarı yapmaz objektif görünmek için gizliyor.

Hakemin yalancıyım adminim çulcu ile erman'ın koyu fenerli olduğunu övünerek söyledi. Erman toroğlu Ankaragücü maçından sonra geçen hafta fenerbahçe'nin 1.5 senelik takım olduğunu ankaragücü'nün daha yeni kadrosunun tamamen değiştiğini ve ruhuyla oynayarak kazandığını söyledi. Ruhsuz diye feneri eleştirdi ankaragücü taraftarı olsa keyif alır eleştirmezdi. Ankaragücü'nde oynamış olması o takım taraftarı yapmaz objektif görünmek için gizliyor.
Erman hocam Ankaragücü taraftarı.
Feneri ağzına reyting için alıyor.
Aziz le durumunu biliyorsunuz.
Ali Koç'a da neler dediğini hatırlıyorsunuzdur.

Sallamış yine fenere başka bir şey değil bu.

Gscimbom mobil

Erman hocam Ankaragücü taraftarı.
Feneri ağzına reyting için alıyor.
Aziz le durumunu biliyorsunuz.
Ali Koç'a da neler dediğini hatırlıyorsunuzdur.

Sallamış yine fenere başka bir şey değil bu.

Gscimbom mobil

Seçim sürecinde Ali'yi destekledi fos çıktığını kendisi de söylüyor adaletli adam kişisel husumetleri de olabilir. Ben feneri kayırıyor fenerli demiyorum bir yaşadığım olayı paylaştım mantıklı geldi inanıp inanmamak sizlere kalmış hayırlı sabahlar abi

Üst Alt