Hindistan'da Halk, İnek Dışkısını Yüzlerine Sürüp Kartopu Gibi Birbirlerine Atarak Eğlendi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hindistan'da Halk, İnek Dışkısını Yüzlerine Sürüp Kartopu Gibi Birbirlerine Atarak Eğlendi!

Umarım hayatının geri kalanını Hindistan'da Bombay yada Delhi'de geçirirsin. :D Daha ne diyeyim ya :D Narendra Mori senin kadar savunmaz ya :D
Ta ilk mesajda hayatta Hindistan'da yaşayamayacağımı söyledim zaten yav ne işim var Hindistan'da. Titiz bir insanım kalpten giderim 1 saat dayanamam orada ama gel gör ki konu bu değil.

İzlanda'ya selam eder hayırlı günler dilerim :rose:

Endonezya Jakarta ve 5 aylıkta bir Arjantin Buenos Aires var.
Endonezya hayatimda gittigim en guzel ulke diyebilirim (jakarta da hava kirli ve sehir cok kalabalik olsada). Buenos Aires de kismet olursa gitmek istedigim yer. Guzel yasiyorsun rdas. Allah gonlune gore versin insaAllah.

Izlanda nasil gidiyor? Aslinda seytan diyor soyle 1 hafta git gez ama su korona olaylarindan dolayi pek cesaret edemiyorum. Nedir durumlar orada ?

Mehmet kast sistemini bilmiyorsun. Mesela Hindistan'da olsan üst kastta birini sevsen evlenemezsin. Çünkü yasak ! Hayatımın en güzel 2 yılının Dünya'nın olabilecek en rezil yerinde geçirdim. Adamlar zaten kendileri Irkçılık yapıyor. Bizim yapmamıza gerek yok.

Bi Turist olarak kacinci kastta oluyorsun rdas, yani soyle deyim. Tatile gittin hindistana bi hint civir ayarladik. Neolacak ? Yabancilarla takilabiliyorlarmi ?

Endonezya hayatimda gittigim en guzel ulke diyebilirim (jakarta da hava kirli ve sehir cok kalabalik olsada). Buenos Aires de kismet olursa gitmek istedigim yer. Guzel yasiyorsun rdas. Allah gonlune gore versin insaAllah.

Izlanda nasil gidiyor? Aslinda seytan diyor soyle 1 hafta git gez ama su korona olaylarindan dolayi pek cesaret edemiyorum. Nedir durumlar orada ?
İzlanda'da hükumet gayet sağlam önlemler aldı. Kontrollü olarak hayat devam ediyor. Publar ve gece kulüpleri açık ama tabii eskisine göre daha da dikkatli bir şekilde kullanılıyor. Ben gitmiyorum. Onun haricinde vaka neredeyse yok, ölümde en son 20 küsur idi. İzlanda'nın en büyük avantajı küçük bir ada ülkesi olması ve kontrolün kolay olması.

Üst Alt