Hırvatistan maçına kadar Fener düşecek mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hırvatistan maçına kadar Fener düşecek mi?

Cevap: Hırvatistan maçına kadar Fener düşecek mi?

Üzgünüm beyler.

TFF: Fenerbahceyi küme düsürmeyecegiz, gerekirse Uefa ile baglantilarimizi koparacagiz.

Bu aciklamayi bekliyorum.

Dagilin.

Her şeyi yalanlayan TFF Goal.com haberini yalanlamadı bugün 3. gün UEFA resmen talebi iletmiş gibi geliyor bana bu haberin doğru olma ihtimali fazla.

Platini fena taktı fener'e kancayı .. Koparmadanda çıkarmayacak gibi o kancayı..

Tff kararini verecek artik.

Fenerbahcenin menfatlerimi, Türkiyenin menfatlerimi.

Ben 1.sinden yana kullanacagini düsünüyorum hala. Insallah yanilirim. Ama düsürmek isteyen coktan düsürmüstü.

Yokmu şu Fenerasyon'u düşürmenin bir yolu.. Fener formasıyla fotoğraflar çektirip bağıra bağıra ben Fenerbahceliyim diyen birinden tarafsız olmasını nasıl bekleriz..!

Bir an önce görevden düşmesi gerek bu Fenerasyon Baskanı'nın..

Yokmu şu Fenerasyon'u düşürmenin bir yolu.. Fener formasıyla fotoğraflar çektirip bağıra bağıra ben Fenerbahceliyim diyen birinden tarafsız olmasını nasıl bekleriz..!

Bir an önce görevden düşmesi gerek bu Fenerasyon Baskanı'nın..

Bizde de suc var, bile bile destekledik bu herifi. Halen destekliyoruz. Baska destekleyecek kisi mi yokdu sanki?

mehmet-ali-ayd%C4%B1nlar.jpg

ızınızı bibir siririm yık ıli bişi

ocak ayinda düsürecekler 2. yari baslamadan .... zürich den sesler böyle geliyor....

isvicrede ki türkler de konusulmaya baslanmis ocak ayinda düsecekleri malum uefa cenevrede fifa da zürich de kuslar ucmaya basladi av sezonu yakindir

Üst Alt