Hızlı Olan Kazanır - 1 | Kazanan: Tugay Arslan


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10.03.2010 Çarşamba günü saat 18.30 'a dek, bu konuya en fazla mesaj yazan üyemiz kazanacaktır.Mesaj içeriği Metin Oktay Futbol ve alt forumlarında bulunan konu linkleri ile sınırlı tutulmuştur.Konu linklerini kopyalayıp, herbiri ayrı mesaj halinde buraya yapıştıran ve toplamda en fazla mesaj atan üyemiz kazanacaktır. (Her link ayrı mesajda verilecek, 1 den fazla link içeren mesajlar tek kabul edilecektir).Örnek mesaj 1:

Örnek mesaj 2:Kolay gelsin. :)Yarışma hakkında detay bilgi almak için tıklayınız...Not 1: Yöneticiler yarışmaya katılabilir ancak ödül kazanamazlar.

Not 2: 100 mesajın altında bir değerle kazanan olursa mail adresi verilmeyecektir..
 
Cevap: Hızlı Olan Kazanır - 1Konu linklerini buraya tek tek kopyalayacağız demek..İlginç..:) Bugün 18'e kadar kimse 100 mesaj yazamaz buraya gibi geliyor.Sonuçta bugün haftaiçi ve hem Şampiyonlar Ligi'nde hem de ligde önemli maçlar var. Daha uygun bir zamanda yapılsa daha güzel olurdu..Neyse iyi olan kazansın..:)
 
Cevap: Hızlı Olan Kazanır - 1Konu linklerini buraya tek tek kopyalayacağız demek..İlginç..:) Bugün 18'e kadar kimse 100 mesaj yazamaz buraya gibi geliyor.Sonuçta bugün haftaiçi ve hem Şampiyonlar Ligi'nde hem de ligde önemli maçlar var. Daha uygun bir zamanda yapılsa daha güzel olurdu..Neyse iyi olan kazansın..:)Bugünkü yarışma kapanır başka bir gün yenisi açılır. :)3 aylık maili 3-5 mesaja vermeyelim :)
 
Cevap: Hızlı Olan Kazanır - 1Hedefi düşürmeye gerek yok...Dün gece 12'de açılmış konu..Bugün 18:00 'e kadar süre verilmiş..Hem de haftaiçi bir günde..Forumun en boş olduğu zamanlarda yapılmasa ilgi çekebilirdi..Cumartesi,pazar iki gün sürsün bu yarışma ve başlangıç da Cuma günü 18:00 olsun..O zaman daha fazla ilgi görür belki..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt