Hogwarts Legacy | PC-Xbox-PS - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hogwarts Legacy | PC-Xbox-PS

Hogwarts Legacy'nin çıkışını bekliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    37
Üstat pcde hangi ekran kartına yatırım yapmak lazım sence. Şehir dışından gel git yapacağım muhtemelen laptop düşünüyorum o yüzden
Laptop tarafında çok bilgim yok artık. Piyasası ederinin çok ama çok üstünde cihazlar oldu laptoplar. Masaüstü tarafındaysa Nvidia benim için hala teknoloji tarafıyla bir adım önde. Laptop tarafında da Nvidia çok daha güçlü bir konumda zaten ama laptop için para harcamaya hiçbir zaman kıyamayacağım galiba, özellikle de mevcut piyasasıyla. 🫂

Favori karakterin kim Serhan'ım.

Ben de çok severim, herhalde filmleri en az bi 7-8'er defa falan izlemişimdir.

Özellikle Noel zamanı oturur hepsini tekrar izlerim. Yani haftaya izlerim yine.
Her Noel'de izlediğim fix movie'm :ka21:

homealone2_7706aa6d.jpeg

Favori karakterin kim Serhan'ım.

Ben de çok severim, herhalde filmleri en az bi 7-8'er defa falan izlemişimdir.

Özellikle Noel zamanı oturur hepsini tekrar izlerim. Yani haftaya izlerim yine.
Favori diyebileceğim baskın gelen bir taraf yok. Bütünüyle sevdiğim bir seri ve oyuncular. Ben de tüm seriyi defalarca izledim her defasında da aynı zevki aldım. Ergenlik dönemlerimde benimle beraber hermonie'de büyümeye başlayınca googledan onun çıplak fotoğraflarını bulmaya calısıyordum. Gerçek sandığım ilk fake görüntüler onlardır.

Favori diyebileceğim baskın gelen bir taraf yok. Bütünüyle sevdiğim bir seri ve oyuncular. Ben de tüm seriyi defalarca izledim her defasında da aynı zevki aldım. Ergenlik dönemlerimde benimle beraber hermonie'de büyümeye başlayınca googledan onun çıplak fotoğraflarını bulmaya calısıyordum. Gerçek sandığım ilk fake görüntüler onlardır.
Ulan :asd:

Bayağı erken başlamışsın karı kız işlerine Serhan'ım.

Emma çok klas kadın yav, böyle fotoları ortamlara düşmez.

Ulan :asd:

Bayağı erken başlamışsın karı kız işlerine Serhan'ım.

Emma çok klas kadın yav, böyle fotoları ortamlara düşmez.
Bir kaç adet küvette fotoğrafı var ama sükse yapmaz. istersen bulup yollayım gece

Erken başladım ama son 1 haftadır aşırı soğudum midem bulandı resmen. Onlyfanscı bi kız yaptım soğuttu beni kadınlardan sağolsun. Detay vermeyim simdi merak ediyorsan yaz özelden anlatıyım

Üst Alt