Hollanda'nın Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hollanda'nın Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu

O donemlerle kıyaslarsak tabiki haklıısın efsane hepsi:) kupayı alacak güçleri belki yok ama portekiz fransa gibi takımların önğnde olurlar bence sonuç da almanya nasıl bir ekolse hollanda da öyle bana göre ilk 4 sürpriz olmaz bana...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hollanda 2010 dışında hiç takım olamadı. O kadro belki ellerinde ki en iyi kadro değildi ama Kuyt, Van Bommel, Ooijer gibi lider ve ateşleyici oyuncuları vardı.

Sneijder hayatının en formda döneminde idi. Robben, Van Persie daha formda idi.

Robben Sneijder RVP bitince mal gibi kalacaklar. Bu iş Türkiye'yi yenmeye benzemez. Hollanda Ligi leşşş. Beşiktaş orada şampiyon olur!

Sneijder şu kadroya ilk yazılanlardan biri olur. Yazık olacak ama rezil olacaklar bence. Kendini beğenmisler.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

:2aloh1::2aloh1: hehe kesin olurlar.:DD

Sneijder'i ölmesek gönül rahatlığı ile Robben'le filan izleyecez. Defanslarının hiçbirini tanımıyorum.Kim la bunlar.?

Bniud8tCcAAVGlb.png:large

Uzun zamandir boyle vasat bir Hollanda kadrosu gormedim. Ilk 11 yaziyim suraya dedim ama o kadar les kadro ki yazmak icimden gelmedi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yarı Final de Brezilya yerine Fransa gelse elerdi büyük ihtimal Hollanda.

O Dünya Kupası'nın en iyi 2 kadrosu Brezilya ve Hollanda idi.Sonra da Arjantin gelir.

Hollanda o yarı finalde Taffarel'in ellerinde eridi ...

98 DK'ında Fransanında kadrosu çok iyiydi ,, Arjantin 'in en iyi kadrolarından biriydi 98 kadrosu açıkcası bugün Messi 'nin ihtiyacı olan kadro 98 kadrosu ,,

Messi 98 de olmuş olsaydı o sene şampiyon Arjantin olabilirdi ...

Sneijder icin Hollandanin insallah hic macini kacirmam. Is mis fln bahane etmem.

Reisi bi klas topcularla görelim, basarilar Wes!!

Kuyt'un yerine Eljero Elia yada Ryan Babel daha etkili olurdu bence. En azından sonradan oyuna girip hareket katabilirdiler. Kuyt çok düz bir oyuncu.

Üst Alt