House of the Dragon | HBO | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
prequel is coming to HBO. The series is co-created by George RR Martin and Ryan Condal. Miguel Sapochnik will partner with Condal as showrunner and will direct the pilot and additional episodes. Condal will be writing the series.

1572437189570.png

adından da anlaşılacağı üzere targaryen hanesi'nin yüksek ihtimalle kuruluşu ve gelişimi veya yedi krallık'ı fethi ya da hanedan'ın yaşadığı iç savaşlardan birisi anlatılacaktır.

Her türlü izleyecez tabi de eğer targaryenleri dany vari bir şekilde işlerlerse gıcık olurum baya, 2-3 ve 4. sezondan sonra hafiften baygınlık gelmişti çünkü klişeleşmeye başlamıştı rjderhaların sahneye girişi ve coşkulu bir soundtrack vs şeklinde olmaz umarım. O değil de yine gerildim yav final sezonunu hatırladım.

Ejderhalar şöyle ejderhalar böyle dediler de şakkadanak öldürdüler ya la. Ne saçma bir sahneydi o yav.

Derinlik olur ve karakterler işlenirse malum dizinin ilk sezonundaki gibi izlenir aslında yine boşlar gelirse salarım arkadaş biz sanki ejderhanın uçup kaçmasından etkileniyoruz bize entrika ver, akıl oyunları ver, iki felsefi diyalog ver ver yani bunları izleyelim.

GOT başlığına yazdığımı buraya da yazayım:

10 bölüm olacakmış. Ayrıca kitaptaki materyal eksik değil bu dönem için. Baştan sona kitaba göre planlama imkanı var yani. HBO'nun GOT son sezonlarındaki gibi bi rezalete tekrar izin vereceğini de sanmıyorum.

Yani GOT'un son sezonlarındaki rezalet yüzünden korkmaya gerek yok. O rezaletin sorumluları Weiss ve Beniof'un bu diziyle alakası olmayacak. Yine de beklentiyi çok yükseltmemek lazım tabi.

gece kralının baya bi işlendiği sezon olacaktı demek son sezon gece kralının ekip çabuk harcanınca ve tepkiler çok gelince ortaya atılan bişeydi sadece. neyse bu evrenin ekmeğini daha çok yerler gibi geliyor bana daha sonrada onu işlerler 10 ar bölümlük mini diziler yapacaklarsa

Manyak gibi niye her şeye like verdiysem. Neyse...

Aslında night king değil de night's king'den falan biraz bahsedilse, güzel olabilir ilginç bir konu. Gerçi dizide akgezenleri çok farklı gösterdiler, the queen of north'u işlemeleri zor baya.

Üst Alt