İ.E.T.T Artık Otobüs Tahsis Etmeyecek


Cevap: İ.E.T.T Artık Otobüs Tahsis Etmeyecek543112_364011753643985_107845519260611_1091036_479967889_n.jpg
Rahat olun
 
Cevap: İ.E.T.T Artık Otobüs Tahsis EtmeyecekUgur Karakullukcu ‏@ukarakullukcu İETT, artık Galatasaray maçlarında otobüs tahsis etmeyecekmiş... 50 bin kişi saatlerce metro kuyruklarında perişan olacak.Böyle bir haber var ama doğruluğundan emin değilim.Doğruysa içimi dökmek isterim tabiki:yenieek:Sandıkta görüşürüz deyince her taraflarından ter akıyor korkudan rahat olun...Oy kaybetmeye başlasınlar bırak otobüsü uçak bile kaldırırlar.
 
Cevap: İ.E.T.T Artık Otobüs Tahsis EtmeyecekUğur Karakullukçu'da her haltta yönetimi eleştiriyor yahu. Fenerbahçe'li olmalıymış o eleman yanlış yere kapak atmış. Zaten Fener'in bir çok olayını över durur.
 
Cevap: İ.E.T.T Artık Otobüs Tahsis EtmeyecekBize düşen görev bu ayıbın İETT tarafından yapıldığını bütün Galatasaray taraftarına anlatmak bence.Artık bütün kulüplerin taraftarları bilinçlendi, taraftarlar ülkeyi yöneten politikacıların kulüplerini ele geçirmeye çalıştığını çok iyi biliyor.
 
Cevap: İ.E.T.T Artık Otobüs Tahsis EtmeyecekSıktı yahu cidden. Her maçı sonu zaten yeterince sıkıntı çekiyoruz üstüne bir de yaptıkları iki kuruşluk yardımı da yapmayı bırakıyorlar.
 
Cevap: İ.E.T.T Artık Otobüs Tahsis EtmeyecekÖyle tepki falan yok. Sandık arkadaş. En ciddi tepki o dur. Yoksa terör yandaşlarına sıkılmayın biber gazını verirler.
 
Cevap: İ.E.T.T Artık Otobüs Tahsis EtmeyecekHerkese selamlar, bir arkadaşım konunun tartışıldığını söyleyince bilgi vereyim dedim. Doğrudan kulüpte bu işlerle sorumlu bir kişinin beyanı bu, İETT otobüs tahsis etmeyeceğini kulübe iletmiş. Bizimkiler de üstelememiş görünüyor, metro dışındaki tek alternatifimizden de olduk gibi görünüyor. O metro yoğunluğunu bilen bilir, umarım başka bir çözüm bulunmuştur, bu sene daha da çok kombine satılmışken hele...Uğur Karakullukçu'da her haltta yönetimi eleştiriyor yahu. Fenerbahçe'li olmalıymış o eleman yanlış yere kapak atmış. Zaten Fener'in bir çok olayını över durur.

Habib arkadaşım, ben yönetimi değil, o otobüslerle Arena'ya gidecek taraftarların hakkını savunmaya çalışıyorum, yönetim de ancak talep olduğu zaman bu sorunlara eğilir. Ama kraldan çok kralcı arkadaşlar çok olduğu için insanlar ulaşımı için bile bir şey söylemesin, aman yönetimi eleştirmesin diye tepkiyi gören biz oluyoruz.Fenerbahçeli olmalıymışız, bak bak... Birisi sana dese kavga çıkarırsın, insanların yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri uluorta arkalarından söyleme.
 
Üst Alt