GSC Scout - # Ianis Hagi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vay anasını,cok duygulandım lan,Hagi'nin bebesi büyümüşte tobcu olmuş,bir de Galatasaray'ımıza geliyor ha,Rabbim yeniden Hagiiiiiiiiii diye cığlık atmamızı nasip etsin inşallah...

[media]https://www.youtube.com/watch?v=thB4Duf7SNk[/media]frikikten attığı bi gol var burda...1.02 deki pası çok güzel.2.17 de bizim u 15'e kafayla gol atıyo...2.34 te bakmadan asist yapıyo...2.55 te çok güzel orta kesiyo..gol oluyo...kornerden asist..takımın kaptanı olarak da kaldırıyo kupayı..geçen yazdan :) 10 numarayı giyiyo ianis

Reis bize gol attıktan sonra Drogba sevinci yapmıs :D

"GÖNLÜMDE HAGİ VAR AMA; JUNIOR HAGİ..."

"Galatasaray gidip gelinen bir yer. Bir kere gelinip kalınan bir yer değil. Fatih hoca bile üçüncü kez hocalığa geldi. Geçmişte kaptanlıkları uzun yıllar futbol oynaması haricinde... Benim gönlümde bir Hagi var. Ancak o bildiğimiz Hagi değil. O da Hagi'nin oğlu junior Hagi. İki ayağını da iyi kullanıyor. Onun gelmesini ben de çok istiyorum. "

ÜNAL AYSAL

[media]https://www.youtube.com/watch?v=-iEIlhFOssg[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=rxKh6ulacvc[/media]

gelecek inşallah...ama romanyada devam etmeli bizim oyuncumuz olarak..burdaki altyapıyla olmaz.2 sene sonra gelir oynar.

dünyada bincelerce örneği var bunun maradonanın peleni cocukları nerde ? onlar niye iyi topçu olamadı ? hadi futbolun dışına çıkalım einstein küçük bir yavru pırtlatmadı mı genlerinden nerde o zeki insan ?

mesela cem yılmazın oğlu oda mı komik olacak ? yada benim çocuğum benim kadar mükemmel olabilecek mi hiç sanmıyorum....

e bunun da bircok baska iyi örnekleri de var.

Jorge Trezeguet - David Trezeguet

Zizinho - Gio Santos - Jonatahn Santos

Klaus Sammer - Matthias Sammer

Pierre Aubemeyang - ve su an dortmundaki oglu

Dieter Zorc - Michael Zorc (Dortmund un menejeri su an)

Cesare Maldini - Paolo Maldini

Roger Lukaku - Romelu Lukaku

bide etlerce kardes olan yüksek seviyede olan futbolcu lar bile var, Altintoplar gibi, Ferdinanlar, De Boer ler filan

e bunun da bircok baska iyi örnekleri de var.

Jorge Trezeguet - David Trezeguet

Zizinho - Gio Santos - Jonatahn Santos

Klaus Sammer - Matthias Sammer

Pierre Aubemeyang - ve su an dortmundaki oglu

Dieter Zorc - Michael Zorc (Dortmund un menejeri su an)

Cesare Maldini - Paolo Maldini

Roger Lukaku - Romelu Lukaku

bide etlerce kardes olan yüksek seviyede olan futbolcu lar bile var, Altintoplar gibi, Ferdinanlar, De Boer ler filan

+

abedi pele - andre ayew, jordan ayew

peter schmeichel - kasper schmeichel

Hagi yeteneğinde olur mu olmaz mı bilmem ama Hagi Gs'a yeteneğinden ziyade karakteriyle damga vurdu.. Fb'lilerin bünyesi bir Hagi daha kaldıramaz çatlarlar benden söylemesi....:D

dünyada bincelerce örneği var bunun maradonanın peleni cocukları nerde ? onlar niye iyi topçu olamadı ? hadi futbolun dışına çıkalım einstein küçük bir yavru pırtlatmadı mı genlerinden nerde o zeki insan ?

mesela cem yılmazın oğlu oda mı komik olacak ? yada benim çocuğum benim kadar mükemmel olabilecek mi hiç sanmıyorum....

oglunun videolarini bir izle bakalim

suan gelse, iddia ediyorum kadrodaki bir cok isimden daha iyi performans gösterir

bugün wonderkid olarak gösterilen salih ucan'i 5'e carpar 77'ye böler

iki ayagini da müthis kullaniyor, sneijder/ hagi gibi ayaga teslim uzun toplar atiyor, sutlari/ serbest vuruslari süper, oyun zekasi cok iyi...

buldukta bulaniyoruz olursa cok sevinirim sahsen

Üst Alt