İBB, Başakşehir'in Kira Sözleşmelerini Feshetti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İBB, Başakşehir'in Kira Sözleşmelerini Feshetti!

Sen orada yazan normal bir mesajin icerisinden bile RTE'yi cikariyorsan tamamdir. Bilincaltina nasil islemis iste bak gör. Adam isim vermeden sen imada bulunmussun. Daha önceki iki belediye baskanina giydirmis.

Arkadas kendi futbol takimini acanlara diye söze başlayınca ve arkasından hain damgasini kullanınca boyle bir sonuç doğurdu bende. Çünkü hepimiz biliyoruzki RTE hep orda burda gururlanarak bahsediyor Basaksehir benim kurdugum takım diye. Mesele orda ortaya çıktı. Yoksa ben kendim nefret ediyorum politik mevzulardan. Zaten bir gurbetci olarak banada dusmez. Ama hain lafını duyunca bir ürperdim. Uzatmaya mahal verecek bir durum yok süper modum

Arkadas kendi futbol takimini acanlara diye söze başlayınca ve arkasından hain damgasini kullanınca boyle bir sonuç doğurdu bende. Çünkü hepimiz biliyoruzki RTE hep orda burda gururlanarak bahsediyor Basaksehir benim kurdugum takım diye. Mesele orda ortaya çıktı. Yoksa ben kendim nefret ediyorum politik mevzulardan. Zaten bir gurbetci olarak banada dusmez. Ama hain lafını duyunca bir ürperdim. Uzatmaya mahal verecek bir durum yok süper modum
Demografik yapi olarak bizim gibi 3.kategoriye dahil edilebilecek dünya ülkelerinde yalandan bir lider profili yaratilip bir kisi basa getirilir ve tüm olumlu olaylar lidere, olumsuz olaylar dis güclere ve icerideki hainlere yazilir.

Yalnız işin ilginç yanı göz göre göre yapılan hırsızlık ve yandaşlıklar sürekli gündem olmasına rağmen mahkemeye intikal eden bir usulsüzlük duymadım pek. Hasılı kitabına uygun hırsızlık yapılmış veya Ekrem Başkan şovmenlik yapıp sadece çene çalıyor, hesap sormuyor. Umarım birinci seçenektir de bizim hırsızlar yeteneklidir. Vallahi güvendiğimiz dağlara kar yağmasından yorulduk.

bi kaç aile memleketi talan etmiş. bir iki tane aile ülkenin parasını bitirdi. koca ülkenin parası biter mi? bitiyor işte

Belediyeden kuruş almıyoruz biz şirket takımıyız diyenlere duyurulur ama AKP grubu Başakşehir belediyesine devretmiş yine belediyeden namalanlıyorlar

Üst Alt