IBFK'nın Rakibi Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

IBFK'nın Rakibi Belli Oldu

IBFK, Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turunda, Olympiakos - Viktoria Plzen eşleşmesinin turlayanı ile karşılaşacak.

Plzen'den emin değilim ama Olympiakos'u elerler. Klasik olacak ama eski gücünden oldukça uzak. Artık Yunan Liginde bile şampiyon olamıyorlar. Geçen sene Paok, önceki sene AEK oldu.

tabiki elenmelerinden yanayim ama iki takimida cok tanimiyorum birsey diyemedim o yuzden. Takimlari taniyan arkadaslar yorumlarsa iyi olur.

Geçen seneki kadro ve yapıyı korusalar elerdiler ama şuan olası görülmüyor belki Oly ile kafa kafaya oynarlar, Plzen içinden geçer.

Ekrem başkanla birlikte eski olanaklara sahip olmaları mümkün değil. Bütçe ilk 6 ayda 80 milyar TL açık vermişken, MB elindeki altınlar hazineye aktarılmışken, kısaca hükümet ekonomik olarak ağır iflasın eşiğindeyken Akbilspor'u sübvanse etmekle uğraşmayacaktır.

Tüm veriler ışığında kendileri artık bizim için tehdit oluşturmuyor. Ülke puanı için CL'de gidebildikleri kadar giderler umarım. Ayrıca lig performanslarını da düşürür Avrupa maçları.

Belli olmaz bu eşleşmenin sonucu. Okan Buruk ile neler yapabileceği tam bir kara kutu. Okan'ın Rize'de yaptıkları belli. Bu takımla üzerine koyabilir de çuvallayabilir de. Gönül CL gelirlerinin hepsinin bize gelmesinden yana tabi ki...

İnşallah elenirler. Böyle bir oluşumun futbol takımı çıkarması rezillik, Avrupa'da Türkiye'yi temsil etmek ne?

Uefada gruplarda yedek takımla çıktıklarını unutmadık.Gruplara kalsalar bile aynı şeyi yapacaklar.Bunların ülke puanı ve ülkeyi temsil etmek gibi bir misyonları yok.O nedenle elenmelerind sakınca görmüyorum.

Üst Alt