İbrahim Akın ve İskender Alın suçlamaları kabul etti - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Akın ve İskender Alın suçlamaları kabul etti

Cevap: İbrahim Akın ve İskender Alın suçlamaları kabul etti

M.A.A: İbrahim Akın iddianamesini oluşturmadan ciddiye alınmamalıdır.Bizim elimize gelmiş bir delil yoktur. :D

MALi: Savcıyı ve Türk yargısını kınıyorum.Nasıl itiraf ettirirler yaw nasıl :sad007:

bjk ve fbyi 11 temmuzda küme düşürmüştük biz zaten...

bence uefa inceden ayarı verdi tff ye gizli kapaklı ondan sonrada tff soruşturma başlattı ben rahatım beyler bundan sonra bu kulüplerin ceza almaması mümkün değil olaylar inanılmaz büyüyor

abi şekip de teşvik gönderildiğini söylemiş. delil bulmak istersen çok art niyetli olmamak önemli.

arkadaşlar herşey alıştıra alıştıra,yavas yavas küme düşmeyi kabullenmeye başlıyorlar...bu leke nasıl temzilenecek cok merak ediyorum...benim beklediğim tff klüpleri avrupaya göndermicek aha yazıyorum

İbrahim Akın fenere dışarı attığı topu da, yani o maçta da şike yaptığını itiraf etmiş mi? Kesin bilgisi olan varsa söylesin.

bjk yi savunuyor gibi olmasin ama akin gercekten kupa macinda cok iyi oynadi, o macta i akinin bir sucu oldugunu inanmiyorum.

yya umarim bjk bu isin icinde degildir, yoksa 2-3 kulup olursa, fenerin düsmesi hayal olur.

feneri, bjk, tsyi, sivasi bunlari hepsini hayatta düsüremezler.

SON DAKİKA

İbrahim akın şike yaptığını itiraf etmesine rağmen TFF ibrahim akın'dan delil istedi :

ibrahim akın:evet suçlamaları kabul ediyorum şike yaptım.

TFF: DELİLİN VAR MI ?

Transferin hızlı kulübü Metrisspor yıldız ortasaha ve santrafor ile sözleşme imzaladı,sözleşmenin kaç yıl olacağına hakim karar verecek :D

İ. Akın: şike yaptım.

MAL : sayılmaz. en önemli delil iddaaname

savcı : olum verdik ya delilleri okuz

MAL : saymam soruşturma gizli almam delil falan.

Mecnun Otyakmaz: Komik ve Çocukca itiraflar bunlar sayın Klüpler Birliği.

Araba alsın diye verdiğimiz paralar bile şike parası olarak konuşuluyor yhaa X(

İbrahim Akın fenere dışarı attığı topu da, yani o maçta da şike yaptığını itiraf etmiş mi? Kesin bilgisi olan varsa söylesin.
Milliyet' Alıntı:
İbrahim Akın ve İskender Alın'ın savcılık sorgusunda haklarındaki şike yaptıkları yönündeki suçlamaları kabul ettiği öğrenildi. İbrahim Akın'ın Fenerbahçe maçı öncesi para aldığını kabul ettiği iddia edildi.. İbrahim Akın ile İskender Alın'ın Beşiktaş ile oynanacak kupa maçı öncesi kendilerine Beşiktaş tarafından transfer teklifi yapıldığını doğruladıkları öğrenildi.
Sonra Akın'ın avukatı bu iddiaları yalandı. Şuan net değil ama iddia çoğu yerde yazıldı.

Baransu Trabzon tarftarının internetten yaptığı açıklamalrın altına imzamı atarım.

Üst Alt