ibrahim haskoloğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ibrahim haskoloğlu

FQsIRNQXwAEqciZ

kimlik bilgileri sızdırılıyor demişti gözaltına alınmış

direkt tahmin etmiştim o haber yüzündendir diye. Bazı şeylere çok balıklama atlıyor. öyle bi kimlik çalma olayı olsa adamların senle ne işi var ibo bi düşünsene. bi de fake olduğu belli olan mit müsteşarının ve cbnin kimlik fotosunu paylaşıyorsun. olum harbi biraz düşün lan :D

direkt tahmin etmiştim o haber yüzündendir diye. Bazı şeylere çok balıklama atlıyor. öyle bi kimlik çalma olayı olsa adamların senle ne işi var ibo bi düşünsene. bi de fake olduğu belli olan mit müsteşarının ve cbnin kimlik fotosunu paylaşıyorsun. olum harbi biraz düşün lan :D
mesut çevik de araştırmış, sızıntının doğru olduğunu söylüyor

O sızıntı olayı doğru gibi duruyordu. Mesut Çevik çok yakın zamanda emniyete tweet attı elimde bunların gerçek olduğunu kanıtlayan bilgiler var lütfen bana ulaşın diye. Sonra hatta Emniyet yetkililerine teşekkür de etti.

Şop bile olsa çalındığı haberi doğru

Üst Alt