İbrahimovic Barça'da ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahimovic Barça'da !

Cevap: İbrahimovic Barça'da!

Murat abi sezon sonu görüşürüz Barcelona İspanyanın f5idir Real Madridden daha büyük oldugunu idiaa eden aslında Madridin altında ezilen 1 kulup tıpkı F5in Galatasaray altında ezildigi gibi:f68.gif:
Bence aksine Fenerbahçe Real Madrid'dir. Param var edasıyla değerini bulmayan adamlara hak ettiğinden fazla verirler, birazda Bayern Münih'e benzerler Türkiye'de sivrilen bütün futbolculara talip olurlar. Galatasaray ise Barcelona gibidir yani geleneklerine bağlıdır, altyapısı her zaman sağlamdır, genç futbolculara şans vermekten korkmaz, önüne gelene milyon dolarlar harcamaz.

Bence aksine Fenerbahçe Real Madrid'dir. Param var edasıyla değerini bulmayan adamlara hak ettiğinden fazla verirler, birazda Bayern Münih'e benzerler Türkiye'de sivrilen bütün futbolculara talip olurlar. Galatasaray ise Barcelona gibidir yani geleneklerine bağlıdır, altyapısı her zaman sağlamdır, genç futbolculara şans vermekten korkmaz, önüne gelene milyon dolarlar harcamaz.

Al benden de o kadar.Fenerbahçe'nin Real ile benzeşmeyen tek yönü Avrupa Kupalarında ki performansı. :ka25:

Burak ve Murat'a aynen katılıyorum :)

Real avucunu yalar :)

Real'ın ön liberosu 1 metre yanında ki ne pas atmaktan aciz ( bknz : Diarra )

Barça'nın ön liberosu orta sahadan topu kapıp 3-4 adam geçip gol attırıyor ( bknz : Yaya'nın Al Alhy maçında ki ilk golunde yaptıkları )

Defansı ve Orta sahaları hiç karşılaştırmayalım zaten :)

Hücümcularda ise ;

İbo > Benzema

Messi > Ronaldo

Kaka > Henry ki mevkileri tutmuyor.

Real ofansif olarak süper bir takım ama defansa ön liberolara bakarsak vasat olduklarını görürüz..

Ramos-Albiol-Pepe-Heinze

Lass

Bu 5'liye El Classico'da Barça tecavüz eder..

Burak ve Murat'a aynen katılıyorum :)

Real avucunu yalar :)

Real'ın ön liberosu 1 metre yanında ki ne pas atmaktan aciz ( bknz : Diarra )

Barça'nın ön liberosu orta sahadan topu kapıp 3-4 adam geçip gol attırıyor ( bknz : Yaya'nın Al Alhy maçında ki ilk golunde yaptıkları )

Defansı ve Orta sahaları hiç karşılaştırmayalım zaten :)

Hücümcularda ise ;

İbo > Benzema

Messi > Ronaldo

Kaka > Henry ki mevkileri tutmuyor.

Lassana Dirarra´dan bahsediyorsan geçen sene Higuen ve Robben´le birlikte Real Madrid´in şampiyonluk yarısında olmasında en önemli pay sahibi tam bir görev adamı Yaya Toure´den kalıteli bana göre

Lassana Dirarra´dan bahsediyorsan geçen sene Higuen ve Robben´le birlikte Real Madrid´in şampiyonluk yarısında olmasında en önemli pay sahibi tam bir görev adamı Yaya Toure´den kalıteli bana göre

Çok mücadele etmesi Barça karşısında hiç bir işe yaramaz,Xavi ve İniesta önderligine Barça o Lassana'yı deli danalar gibi koşturup yürüyemez hale getirirler :) ki bu sene El Tecavüzo'da gördük sanırım 3. gol onun yüzünden di.

Lassana 1 metre önünde ki adama pas atamıyor...

Abi adamda ne desen var zaten . Şut , teknik , hız , asist , pas . Bence de şu an dünyanın en iyi forveti İbrakadabra .

Çok mücadele etmesi Barça karşısında hiç bir işe yaramaz,Xavi ve İniesta önderligine Barça o Lassana'yı deli danalar gibi koşturup yürüyemez hale getirirler :) ki bu sene El Tecavüzo'da gördük sanırım 3. gol onun yüzünden di.

Lassana 1 metre önünde ki adama pas atamıyor...

Katılmıyorum.Lassana gelirken oyun kursun,pas alısverişi yapsın diye alınmadıki o görev VDV,Sneijder,Guti gibi oyuncuların top çalsın, defansı rahatlatsın diye alındı. Gayette basarılı bana göre tabi senin görüsün saygı duyuyorum

Xabi Alonso şart değil...

Orta sahada oynayabilecek, "yaşlı" bile olsa bir oyuncu şart...

Örneğin Cambiasso... Bu adam gibi ön libero of of of...

lassana diarra real madrid için yeni bir makalele olabilir.

diarra benim beğendiğim bir oyuncu, ilerleyen yıllarda avrupa'nın en iyi ön liberolarından biri olabilir.

eğer xabi alonso da alınırsa defans-hücum dengesi bir nevi dengelenebilir.

real madrid'in en büyük handikapı teknik direktör seçimidir.

bu kadar yıldızın başına villarreal'de bir tek riquelme'ye başa çıkamayan bir hocayı getirmek benim gözümde saçmalıktır.

bir diğer eksik yönü ise belli bir oyun şablonuna, sistemine sahip olmamasıdır.

kadro kalitesinden ziyade barcelona'yla aralarındaki en büyük fark budur.

edit: bu arada yanlış anlaşılmasın, belli bir oyun şablonuna sahip değil derken pellegrini'yi değil real madrid'i kastetmiştim.

lassana diarra real madrid için yeni bir makalele olabilir.

diarra benim beğendiğim bir oyuncu, ilerleyen yıllarda avrupa'nın en iyi ön liberolarından biri olabilir.

eğer xabi alonso da alınırsa defans-hücum dengesi bir nevi dengelenebilir.

real madrid'in en büyük handikapı teknik direktör seçimidir.

bu kadar yıldızın başına villarreal'de bir tek riquelme'ye başa çıkamayan bir hocayı getirmek benim gözümde saçmalıktır.

bir diğer eksik yönü ise belli bir oyun şablonuna, sistemine sahip olmamasıdır.

kadro kalitesinden ziyade barcelona'yla aralarındaki en büyük fark budur.

Çagatay hedef Arsene Wengerdi ama Wengerin yıldız almak degil yıldız yetistirmek istemesi ve Arsenalı çok sevmesi bu transferin önünü tıkadı

Çagatay hedef Arsene Wengerdi ama Wengerin yıldız almak degil yıldız yetistirmek istemesi ve Arsenalı çok sevmesi bu transferin önünü tıkadı

wenger olmaz başkası olur. wenger ve pellegrini'den başka teknik direktör yok mu?

ronaldo gibi kaprisli yıldız oyunculardan verim alabilmek başka bir meziyettir, herkes yapamaz.

pellegrini'nin bu kadar yıldızla başa çıkabileceğini düşünmüyorum.

ayrıca gönderilen ramos'tan çok artı değerleri olan bir isim de değil.

ramos'un gönderilmesi normal karşılanabilir; barça önündeki hezimet, yönetim değişikliği falan.

ama yerine gelecek isim pellegrini olmamalıydı.

wenger olmaz başkası olur. wenger ve pellegrini'den başka teknik direktör yok mu?

ronaldo gibi kaprisli yıldız oyunculardan verim alabilmek başka bir meziyettir, herkes yapamaz.

pellegrini'nin bu kadar yıldızla başa çıkabileceğini düşünmüyorum.

ayrıca gönderilen ramos'tan çok artı değerleri olan bir isim de değil.

ramos'un gönderilmesi normal karşılanabilir; barça önündeki hezimet, yönetim değişikliği falan.

ama yerine gelecek isim pellegrini olmamalıydı.

Senin gibi düşünüyorum.Ama beklemekte fayda var sonuçta bu adam Villerealle Şampiyonlar ligi finalinin kapısından döndü

Dünya üzerindeki hiçbir takımın Cristiano'nun, Kaka'nın , Benzema'nın , Casillas'ın olduğu bir takıma 4ün üstünde gol atabileceğini düşünmüyorum

Üst Alt