Ibricic ve Annan Galatasaray'da mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ibricic ve Annan Galatasaray'da mı?

Cevap: Ibrıcıc ve Annan Galatasaray'da mı?

Flerquin, Perezler ile şampiyon oldu bu takım. Adamları daha oynamadan asmayın yahu.

Cevap: Ibricic ve Annan Galatasaray'da mı?

İbricic hazır gelecek,direk oynar.9 maçta 6 gol 6 asist yapmış.Ofansın her yerinde oynayabiliyor,joker gibi bir oyuncu.

Bu ülkenin en önemli sorunu nedir biliyor musunuz? Bilende konuşur bilmeyen de..Elde değil sağlıklı değerlendirme yapmaya yetecek kadar veri, en ufak bir bilgi kırıntısı dahi yokken konu hakkında atıp tutmaktan geri kalmaz benim beyim! Her konuda yorum yapmak zorunda mısın be kardeşim? Bilmiyorsan susuverecek ve dinleyeceksin işte bu kadar basit.

Birde bu gösteri düşkünlüğünün getirisi olan marka çılgınlığı var ki o da ayrı bir mesele.Giydiği donun markasını göstermekten zevk alan kişilik yoksunu züppe! İnan bana bir .ok kadar değerin yok.

Cevap: Ibrıcıc ve Annan Galatasaray'da mı?

Rakipler daha gucsuzdu ama. Ornek Besiktas'ta bir Guti, Quaresma yoktu. O donem sampiyonluga oynayan 3 takim varsa simdi 5 tKim var ve rakiplerinden iyi olmalisin. Su anda en zayif kadro bizde.

Fener'de Anelka falan vardı. Beşiktaş'ın başında Tigana vardı. İbricic iyi bence ama Annan için birşey diyemiyorum.

Feener Annan'in pesinden kosmadi, antuda Annan alinsin falan diye konu acilmisti sadece. Annan'i isteseler alamazlar miydi, biz daka Ispanya ikinci liginden adam alamiyoruz, kadrodisi kalmis ihtiyac fazlasi adamlari alamiyoruz. Stoch'a kotu diyenleri akla davet ediyorum, defansi zayif olabilir ama Pino'dan cok daha iyi futbolcu ne yazik ki.

Feener Annan'in pesinden kosmadi, antuda Annan alinsin falan diye konu acilmisti sadece. Annan'i isteseler alamazlar miydi, biz daka Ispanya ikinci liginden adam alamiyoruz, kadrodisi kalmis ihtiyac fazlasi adamlari alamiyoruz. Stoch'a kotu diyenleri akla davet ediyorum, defansi zayif olabilir ama Pino'dan cok daha iyi futbolcu ne yazik ki.

Pinonun daha kaç maçını izledik Galatasaray da? Daha ilk ciddi maçında adam ardaya harika asist yaptı.Daha hiç oynamadan nasıl stoch dan kötü oluyor onu anlamadım.Monaco daki performansına göre karşılaştırıyorsan orası ayrı ama pino hakkında yorum yapmak için daha erken.

İbricic gayet iyi bir transfer olacaktır,Annan biraz soru işareti gibi gözüküyor ancak dünya kupasındaki performansı iyiydi.umarım hayırlı olur.

Üst Alt