GSC Haber - Icardi: "Attığım gol normal, ben bir santraforum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Icardi: "Attığım gol normal, ben bir santraforum"

1673202437995.png

Futbolcumuz Mauro Icardi, Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında Fenerbahçe’yi 3-0 mağlup ettiğimiz karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Mauro Icardi:

"Önemli olan oynayabilmemdi önce. Girdiğim için çok memnunum. 1 aydır hazırlanıyordum. Sonucu çok güzel oldu. Doğrudan rakibimize karşı kazandık. Rakibimize karşı kazanmak çok önemliydi.”

“Attığım golü normal karşılıyorum. Ben bir forvetim. Benim işim bu.”

"Takım mutlu kazandığı için. Türkiye’ye geldiğim zaman söylemişlerdi en önemli maç diye. Bunu kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’ye bu duyguları besleyerek gelmiştim. Takım arkadaşlarım da çok mutlular, onlar adına da mutlu oluyorum. Hep beraber güzel bir kutlama yapıyoruz şu anda.”

Mauro Icardi: "Türkiye'ye geldiğimde 'Buradaki en önemli maç Fenerbahçe-Galatasaray derbisidir' demişlerdi. Hep beraber güzel bir kutlama yapıyoruz şu anda."

sokayım ciddiye aldığınız işe, böyle rekabete diyor adam çok büyük çok

icardi gibi bi adam fb için rakibimiz diyor. ulan sayemizde dünya yıldızı tarafından erkeğin hası tarafından kaale alındınız

Üst Alt