GSC Haber - Icardi: "Ay Yıldızlı bilekliğimde fotoğraf çıkmıştı. Taraftarımız biliyor zaten. Ben Türkiye'de çok mutluyum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Icardi: "Ay Yıldızlı bilekliğimde fotoğraf çıkmıştı. Taraftarımız biliyor zaten. Ben Türkiye'de çok mutluyum"

F_zMCS1WcAAYswO.jpg

Mauro Icardi:

"Sakat olarak oynamak kolay değil. Bilinmese de bu geçen sene de olmuştu. İyi bir lider olmak bunu gerektirir diye düşünüyorum. Takım arkadaşlarım arasında da sakat olarak oynayanlar vardı, herkes fedakarlık yapıyor. Birbirimiz için oynamalıyız. Bunun sonucunda da geçen seneki gibi iyi sonuçlar alıyoruz."

"Son maçı kaybetmiştik, o yüzden iyi bir maç çıkarmalıydık. İlk dakikadan itibaren iyi oynadık. Takım arkadaşlarımdan çok fazla süre alamayan Kazımcan Karataş, Dries Mertens ve Tanguy Ndomble oynadı. Takım için ellerinden geleni yaptılar. Bunun da meyvelerini toplamış olduk.

"Ay Yıldızlı bilekliğimde fotoğraf çıkmıştı. Taraftarımız biliyor zaten. Ben Türkiye'de çok mutluyum. İnsanlar bize çok iyi davranıyor. Ben de ülkemizin sembolünü paylaşmak istedim. Onlar beni çok seviyor. Ben de onları çok seviyorum.

Üstad bunu herkesler söyledi ama oynadın sonuçta. Cedric daha fazla şans bulabilirdi yine de geçti bitti o zamanlar. Fedakarlığın ve formaya karşı saygın için teşekkürler.

arkasında bekleyen herif bi zahmet sakat adamdan formayı almak için çalışsaydı

hoca demek ki ilk 11 başlamayı hak etmediğini düşünüyor bakambu’nun, sakat adamdan da formayı alırsın ama işte icardi’nin ölüsü bile oynuyor kızacak bir şey yok

Üst Alt