GSC Haber - Icardi: "Bu takımla gurur duyuyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Icardi: "Bu takımla gurur duyuyorum"

1698223203480.png
Mauro Icardi: "Bugün güne bu fotoğrafla başlamak istiyorum, bu kulüp için çok önemli, çok temsili ve çok özel bir poz.

Bugün, en iyilerin mücadele ettiği Şampiyonlar Ligi'nde, böylesine önemli bir maçta alınan yenilginin ardından sessiz kalıp yola devam etmek kolay olurdu. Ancak herkese burada olmaktan ne kadar mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Bu takımla gurur duyuyorum. Her anımda, her maçta insanların sevgisine çok minnettarım.

Desteğinizin ve bu projenin, kulübe büyük zaferler getireceğine eminim çünkü arkasında duran ve çalışanların her biri yürekten ve tutkuyla en iyisini veriyor."

Adam ben yıldızım triplerine girmiyor, sakatken bazı oyunculardan daha fazla mücadele veriyor, Bayern maçında ayakları titremeden Panenka atabiliyor. Bazen kaçırabiliyor, bazen istediği olmayabiliyor o anlarda da taraftar olarak bizim sahip çıkmamız lazım.

Adam geçen sezon başından beri bir komutan gibi takımı sırtlıyor.

Geçen sezon son 10 maç 14 gol, 2 asist
Bu sezon son 14 maç 14 gol 2 asist

Zaha, Kerem, Tete az biraz iş bilse bir o kadar daha gole katkısı olurdu

çok özel bir futbolcu. umarım ağır sakatlıklar yaşamadan büyük başarılarla futbolculuk kariyerini galatasaray'da sonlandırır.

Icardi sevincini alçı yaptıran adamı dün görmüş ve abarti bulmuştum. Şimdi anlıyorum ki az bile. Bundan bir sonrası ismini Icardi yapanlara hak vermek sanırım.

Bambaşka bir şey. Daha 1.5 sene olmadı geleli kulübü sahiplenişe, yaptıklarına bak.

Üst Alt