GSC Haber - Icardi, Şampiyonlar Ligi Magazin'e Konuştu: "Galatasaray'da efsane olmak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Icardi, Şampiyonlar Ligi Magazin'e Konuştu: "Galatasaray'da efsane olmak istiyorum"

1694427704524.png

Icardi, Şampiyonlar Ligi Magazin'e röportaj verdi.

- Inter ve PSG deneyimin?

Mauro Icardi: "Inter'deki dönemim iyi bir tecrübeydi. Takımın kaptanıydım ve neredeyse her yıl 20 gol barajını aştım. Paris'teki dönemim iyidi ama sonlara doğru bozulmaya başladı. Önemli tecrübeler edindim. Takım için kritik olmadığım dönemlerde başka şeyler keşfettim. Farklı antrenman metodları ve gelişme yolları buldum. Paris bu açıdan yardımcı oldu."

- Galatasaray'a giden yolculuk?

Mauro Icardi: "İlk andan beri çok iyi hissettiğim bir kulübe geldim. Arjantin’de futbola taparız. Çoğu insan için aile, futboldan sonra gelir diyebilirim. Galatasaray’da da benim dikkatimi çeken en büyük şey, taraftarın bu şekilde devam eden tutkusu oldu."

1694428624264.png

Mauro Icardi : "Molde'ye karşı attığım gol benim için çok önemliydi çünkü kariyerimdeki 200. golümdü. Görüldüğü gibi savunma da kaleci de o vuruşu beklemiyordu. Olağanüstü bir goldü. Güzelliği ve önemi nedeniyle bu golü asla unutmayacağım."

- Golden önce ne düşündün?

Mauro Icardi: "O anda hareketlenmemi sağlayan şey nereye gideceğimi gösteren içgüdüydü. Havadan gelen topun nereye düşeceğini sadece tahmin ettim. Savunmalar için bu toplar her zaman tehlikelidir. Savunma da kaleci de o vuruşu beklemiyordu. Tekrar izlediğinizde olağanüstü bir gol olduğunu görüyorsunuz."

- En büyük hedefin?

Mauro Icardi: "Galatasaray'da efsane olmak istiyorum."

Mauro Icardi: "Eğer Türkiye'de iseniz Avrupa'nın elit seviyesinde oynamadığınızı ve saldığınızı düşünenler oluyor. Ben ise tam aksine Türkiye'de rekabetçi olup çok önemli şeyler başarmak istiyorum."

Mauro Icardi: "Futbola başladığımdan beri kişiliğim, karizmam ve karakterim hiç değişmedi. Ben buyum. Galatasaray’da futbola son derece tutkun taraftarlar gördüm ve onlarla gerçekten çok iyi bir bağ kurduk."

1694428464123.png

- Seni herkesten farklı kılan?

Mauro Icardi: "Bazı oyuncuların özel yetenekleri vardır, benimki ise gol atmak."

(UCL Magazine)

Grupta hiçbir takımdan korkmuyorum tek endişem oyuncularımızın bir an önce hazır olması eğer hazir olurlarsa herkese karşı oynarız.

Hagi efsanemiz ama uzun zamandır taraftar ile ilişkisi bu kadar güçlü bir oyuncumuz olmamıştı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt