GSC Haber - Icardi'nin Kızı Isabella: "Babamı çok seviyorum. Çok iyi oynuyor, çok goller atıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Icardi'nin Kızı Isabella: "Babamı çok seviyorum. Çok iyi oynuyor, çok goller atıyor"

1684606528464.png

Mauro Icardi röportaja kızlarıyla çıktı.

Mauro Icardi'nin kızı: "Babamı çok seviyorum. Çok iyi oynuyor, çok goller atıyor."

1684614808226.png

Mauro Icardi:

"Maça çok iyi hazırlandık. Kazandığımız için çok memnunuz. Çok az kaldı artık şampiyonluğa. Taraftarımızla birlikte olmaktan keyif aldık. Takım olarak iyi oynadık. Benim görevim zaten her zaman söylediğim gibi gol atmaktır."

"Taraftarlar çok sevgiyle karşıladı. Kelimeler kifayetsiz kaldı. 50 bin kişi sürekli yanımızda. Her aksiyonun arkasında bizi destekliyorlar. Onlara çok müteşekkiriz. Bu yıl benim için çok özel."

Mauro Icardi: "Maça çok iyi hazırlandık. Kazandığımız için çok memnunuz. Çok az kaldı artık şampiyonluğa. Taraftarımızla birlikte olmaktan keyif aldık. Takım olarak iyi oynadık. Benim görevim zaten her zaman söylediğim gibi gol atmaktır."

Mauro Icardi: "Taraftarlar çok sevgiyle karşıladı. Kelimeler kifayetsiz kaldı. 50 bin kişi sürekli yanımızda. Her aksiyonun arkasında bizi destekliyorlar. Onlara çok müteşekkiriz. Bu yıl benim için çok özel."

1684606707265.png

Üst Alt