ICC 17 | Real Madrid 2-3 Barcelona | MS | CNN Türk - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ICC 17 | Real Madrid 2-3 Barcelona | MS | CNN Türk

adamlar ne genc yetistiriyor... Bir u takimi bile kötü olmaz mi ?

Gelecekte Ispanya MT

De Gea
Carvajal Vallejo Llorente Alba
Thiago
Ceballos Saul
Deulofeu Morata Asensio

2.,3. 11 de hayvan gibi

Zidane durduğu sürece kullanırlar da sonra ne olur bilinmez. Hernandezle Vallejo iyi diğerleri belli olmaz. Manu maçındakinden çok uzak görüntü verdiler dün son 20 dk girdiklerinde.
Diger maclari da izledin mi bilmiyorum ama senin futbol bilgine guvendigim icin soruyorum, Barcelona'dan Samper ve Real Madrid'den Oscar Arnaiz. Bunlar sence bu takimlarda kalabilirler mi? Cunku Guti (alt yapida calisiyor), Oscar'dan buyuk beklentileri var diye bir kac yerde haberini okudum. Zidane bir kac mactir onu deniyor ama bildigin gibi orta sahalari cok kalabalik. Simdilik forma sansi bulamaz bence.

Samper de aslinda Barcelona'da oynardi ama suana kadar hic bir teknik direktor onu A takimda tutmadi. Zaten gecen sene Granada da kiralik oynadi.

Son düzenleme:
Diger maclari da izledin mi bilmiyorum ama senin futbol bilgine guvendigim icin soruyorum, Barcelona'dan Samper ve Real Madrid'den Oscar Arnaiz. Bunlar sence bu takimlarda kalabilirler mi? Cunku Guti (alt yapida calisiyor), Oscar'dan buyuk beklentileri var diye bir kac yerde haberini okudum. Zidane bir kac mactir onu deniyor ama bildigin gibi orta sahalari cok kalabalik. Simdilik forma sansi bulamaz bence.

Sarper de aslinda Barcelona'da oynardi ama suana kadar hic bir teknik direktor onu A takimda tutmadi. Zaten gecen sene Granada da kiralik oynadi.
Samper ile Alena da sanırım önemli potansiyel. Barca'da işleri biraz daha kolay bunların Iniesta da zamanında çok iyi adamlar arasında evrilmişti o yüzden futbolcuya bağlı.

Real'de ise durum farklı çok üst düzey çok fazla adam var. Ceballos transferine ne gerek vardı mesela dün onu gördüm ya da bıraksalar Betis'te kiralık kalsaydı. Portekiz'e kiralamalark lazım onu direkt.

barçelona yada real bize denk gelse keşke de bizi bir hırpalasalar yıpratsalar elden geçirip örseleseler keşke uuuffff ne güzel olur demi diyen kaç kişi var

Üst Alt