İçerde - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türkiye'den iyi dizi çıkmaaaaaaaaaaz... Komedi dizilerini saymazsak (Leyla ile Mecnun, Kardeş Payı vesaire) son yıllarda çıkan adamakıllı dizi sayısı bellidir ;

1-EZEL
2-Behzat Ç
3-Öyle Bir Geçer Zaman Ki (İlk Sezonu)

Benim fikrimce, Türkiye'de izlenebilir başka hiçbir dizi çekilmedi.

Türkiye'den iyi dizi çıkmaaaaaaaaaaz... Komedi dizilerini saymazsak (Leyla ile Mecnun, Kardeş Payı vesaire) son yıllarda çıkan adamakıllı dizi sayısı bellidir ;

1-EZEL
2-Behzat Ç
3-Öyle Bir Geçer Zaman Ki (İlk Sezonu)

Benim fikrimce, Türkiye'de izlenebilir başka hiçbir dizi çekilmedi.

Kurtlar Vadisi'nin ilk sezonları efsanedir. (Pusu değil)
Gülbeyaz güzeldi

Son düzenleme:
İzleyen arkadaşlara soruyorum bu dizi hangi yabancı diziden çalıntı ? Çünkü biz dizi yapamayız filmde yapamayız yabancıların yaptıkları güzel filmleri dizileri taklit ederiz genelde.

İzleyen arkadaşlara soruyorum bu dizi hangi yabancı diziden çalıntı ? Çünkü biz dizi yapamayız filmde yapamayız yabancıların yaptıkları güzel filmleri dizileri taklit ederiz genelde.

Infernal Affairs (22) - IMDb

Les infiltres (26) - IMDb

Ekşi'de gündemde görünce merak edip tekrarını izledim. Konunun uyarlama olması sıkıntı değil de işleyişi pek beğenemedim ben. Usta oyuncular barındırıyor ama genel anlamda oyunculuk da vasatı aşamamış. Rıza Kocaoğlu aka "Temmuz" da varmış gerçi kadroda, daha piyasaya çıkmadı :)

Zamanında Ezel için de Monte Kristo Kontu'nun kopyası denmişti. Ancak oyunculuklar olsun, konunun işlenişi olsun, müziklerine kadar öyle bir içine çekiyordu ki insanı, ilk bölümünden son bölümüne kadar efsanedir benim gözümde. Bunun Ezel'le kıyaslanması tabi diziye haksızlık olur, çıta çok yukarıda. Birkaç bölüm daha kredisi olur illaki ama çok yüksek beklentim yok.

Bu dizi kesin tutar.Baya sürükleyici.Kebabçı Celal karakteri efso olmuş.Çetin Tekindor çok çok iyi bir oyuncu.

Son bir kaç yıldır Türk senaristler Kore yi kesfettiler. Bu oyle mi bilmiyorum ama son donem dizilerinin hemen tamami Kore dizileri cakmasi.

Kore bu dizi isinde acayip iyi. Bizim milletin sevecegi konular oluyor genelde. (Fakir gariban kiz, havali zengin oglani adam eder konulu 50 tane var mesela)

Ama tabii soyle bir durum var Kore dizileri 1 sezon suruyor duruma gore 16 ila 22 bolum suruyor. Derli toplu olaylar hizli gelisip bitiyor. Bizimkiler sundururken cakmayi da batiriyorlar.

Konuyla ilgisi var mi bilmiyorum Turk dizileri konusulunca araya atladim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çeşit çeşit yaprak var. Öyle yaprak diyip de geçmemek lazım.

Sihirlisi var, damarlısı/damarsızı var. Var da var yani.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt