İddia | Culio Orduspor'da, sırada Stancu var - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Culio Orduspor'da, sırada Stancu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia | Culio Orduspor'da, sırada Stancu var

Culio boş bir topçu abi.Geçen sene Barış'lar,Sarp'ların yanında Abdurrahman Çelebi muamelesi gördü ama bu sene bu ortasahada mümkünatı yok forma bulamaz bulmamalı.İkisi de küçük takımların büyük topçuları.Ordu alırsa iyi iş yapar orası ayrı.

aslında biz de iyi bir yedek olarak kalabilirdi. malum yedeklerin kalitesi pek iyi değil.

Forvet alacaklarsa keske sadece Stancu'yu kiralik falan versinler. Culio lazim olabilir.

Belki de bir önceki yönetimden eser bırakmamaya çalışıyorlar. Sürekli yapılan ve yapılmış olan bir durum.

Adam geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynuyordu, şimdi Orduspor'a transfer oluyor. Hayat ne garip, vapurlar falan...

Cevap: Culio Orduspor'da, sırada Stancu var

ayhan gözüne girmiş de,culio'yu beğenmemiş fatih hoca öyle mi.çok ama çok saçma :mad:

ayhan ilk geldiği zamanlr bence çok iyi oynuyordu kaç yıl bu klübe iyi kötü hizmet vermiş bir insan artık vefalı davranmamız gerekiyor hiç vefa örneği gösteremedik yıldız oyuncularımıza son yıllarda hakan şükür hakan ünsal hiç birine jübile yapmadık ayhan bu yıl oynayacak sonra jübile yapılacak

culio terimin gözüne giremedi,yoksa savaşan bir oyuncu,gitmesi onun içinde hayırlı olur ama ordusporda ne kadar rahat olur bilemem.

stanvu ise hakikatten boş ir oyuncu,onunda kaderi belli zaten iyi bir teklif gelirse yollanacak.gerçi stancu orta sınıf takımlarda güzel işler yapabilir.

millet culiodan savaşan mücadele eden takım oyununu iyi oynayan bir oyuncu olarak bahsediyor.Ama rakip yarı sahada yüzde kaç isabetle pas yapıyor bunu söylesinler.her attığı rakip takıma.her pası hatalı.ağır.çapsız bir oyuncu.kendisini hep rodrigo telloyla kıyasladım.tello nun daha kötüsü bir adam işte.yakışmıyor bu adamlar takıma.Nasıl mustafa sarp barış serkan kurtuluş yakışmıyorsa.bu adamda yakışmıyor. Zaten terim 88de oyuna soktu liverpool maçında,o maçtan sonra net olarak anlaşıldı bu adamın gideceği.

bu Anadolu kulupleri de tam olu sevici ,Culio gibi adama 2 m.€ diyoruz hala indirim pesindeler ,bu paraya alan varsa alsin yoksa inadina vermesinler

ya asıl pinoya talip çıksa adam kadro dışı kaldı talibi yok ve bence şuan bu ligde her takımda cok rahat oynar culio gelince +2 kontenjanında culio kullanılmalı ben satılmasını tercih etmiyorum stancuda eger forvet alıcaksak kiraya verilmeli yoksa stancu bence busene bu takımda iş yapar .

Eğer medyada isimleri geçen Eboue,Arshavin,Lass,Adebayor tarzında futbolcular alamıyorsak Culio'yu satmak doğru olmaz.Çok kaliteli bir futbolcu olduğunu savunmuyorum fakat lig uzun bir maraton Arda,Melo,Selçuk üçlüsü bu uzun maratonda her maça çıkamazlar.Sakatlık kart cezalısı gibi bütün durumlar düşünülüp en azından yedeklerde Aydın'ı görmektense Culio Pino gibi isimleri görmeyi isterim.Fakat olurda başta yazdığımız isimleri alırız o zaman Pino Stancu Culio isimleri satılır hiç bir şey demem.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Orduspor'un yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Galatasaray'dan Juan Emmanuel Culio'yu transfer etmek istediklerini söyledi.

Söz konusu futbolcunun transferi konusunda Galatasaraylı yöneticilerle görüşme halinde oldukları belirten Türkmen, ''Galatasaray kulübü futbolcusu Juan Emmanuel Culio için istediği 2 milyon avro bonserviste indirim yaparsa transferi bitirmek istiyoruz'' dedi.

Kulüp olarak bonservis ücretini düşürmeye çalıştıklarını dile getiren Türkmen, şöyle devam etti:

''Juan Emmanuel Culio, iyi bir oyuncu. Bu oyuncuyu almayı çok istiyoruz. Ancak bonservisi konusunda bir anlaşmazlık var. Futbolcuya vereceğimiz paradan yana bir sıkıntımız yok. Ancak kulübüne ödeyeceğimiz bonservis bizim bütçemizi zorluyor. Bu transferi hocamızda istiyor. Galatasaray Kulübüne futbolcuyu istediğimizi resmen bildirdik. Şu anda görüşme halindeyiz. Eğer şartlar oluşursa futbolcuya 4 yıllık imza attırmak istiyoruz.''

Türkmen, bu transferin gerçekleşmesi halinde başka transfer yapmayı düşünmediklerini kaydetti

Ligtv.com.tr - Haber - Culio'ya sürpriz talip!

Aslında ben Culio'nun tam Fatih Terim'in istediği tarzda bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Hırslı, çok koşan, kolay kolay sakatlanmayan vs. gibi özellikleri olan bir oyuncu, takımda kalması gerekir. Rotasyon için ideal bir oyuncu diye düşünüyorum.

Orta saha alınmaz, Culio gönderilirse bu hatadır.Culio illa kalması gereken bir adam değildir, ama Ayhanı izlemekten iyidir.

aman ha ayhan dokunmayin

daha yasi genc kendini gelistirebilir

culio yu verin gitsin 35 yasindaki adam i ne edecez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt