İddia l Riera Galatasaray'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Riera Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Riera Galatasaray'da

Cambiasso, Diarra isimleri gecerken, birden Melo ismi cikmisti ortaya sessizce, hepimiz burun kivirmistik, ama o geldi ve basarili oldu.

Simdi Podolski, Arshavin isimleri gecerken yine aralardan bir yerlerden Riera ismi cikti, cogumuz diger oyuncular varken istemedik pek gelmesini, ama büyük ihtimal o alinacak, umarim oda Melo gibi iyi performans sergiler.

Hep son alternatifler alindi bu sene neredeyse, yönetimi elestirdigim yok, yinede hepsi cok iyi transferler, ama beklentiyi biraz daha düsük tutup bu transferleri yapsalar cok daha büyük etki yaratirdi.

:)

Popülist söylem.

Kastettiğiniz şey "ben bir transferi bildim ama kaynak sordular, bu sebeple mesajlarımı silip beni banladılar" ise iyi yapmışız. Farklı birşey ise ve açıklayamazsanız bu mesnetsiz söylemin altında kalırsınız.

Duyum kaynaklarını bilmediğimiz kimselerin duyumlarına itibar etmiyoruz. Sen de ki "ben biliyorum". Biz senin bildiğini nereden bileceğiz? Her "ben biliyorum" diyene itibar mı edeceğiz? O kadar çok tecrübe ettik ki. Bilseler bile istemiyoruz, zorla değil ya?

Bakın transfer nöbetinde sık sık neyi paylaşıyoruz;

Sonra "bu forumda doğru söyleyenler banlanıyor" deyin. Tü kaka demeyi seven bir toplumuz. Hem bardağa tükürüyoruz hem de o bardaktan çay içiyoruz. Anlamak zor.

2 modunuzda kaynağım en başından beri mevcut Abdullah bey...Bu arada bir transfer mi bildim el insaf vallahi:akansular:

ilk sayfa da herkes hayırlı olsun demiş:D reira cidden aşmış oyuncuydu eskiden de olympiakos da bi kere bile izlemedm.Bi de neden 4.5€ a bırakıyolar acaba ya

2 modunuzda kaynağım en başından beri mevcut Abdullah bey...Bu arada bir transfer mi bildim el insaf vallahi:akansular:

Siz kaynağınızı arkadaşlarımıza bildirmişsiniz. Ben yanıldım.

Kaynağını bildirenlere belli bir özgürlük tanıyoruz. Önceki mesajımda kastettiğim gruptan sizi ayırmam lazım.

Kusura bakmayın.

Siz kaynağınızı arkadaşlarımıza bildirmişsiniz. Ben yanıldım.

Kaynağını bildirenlere belli bir özgürlük tanıyoruz. Önceki mesajımda kastettiğim gruptan sizi ayırmam lazım.

Kusura bakmayın.

Rica ederim sizin gibi olgun insanlardan bunu duymak güzel.. En azından nazik modlar olunduğu görüldü.. Yaşınıza hürmeten saygılar diliyorum...

Al Nassr Fc juan pablo pino’nun yeni kulubu.

Srfydn - #750850 - 26 Ağustos 2011 16:12

Emmanuel Eboue yeni oyuncumuzdur.

hayirli ugurlu olsundur.

Srfydn - #735249 - 8 Ağustos 2011 16:48

Felipe Melo ruyamda gordugum kadariyla 2011-12 sezonu sonuna dek kiralik olarak galatasaray’daymis.

benim ruyalarim pek tersine cikmaz ama bakalim.

Srfydn - #724017 - 21 Temmuz 2011 10:18

Engin Baytar bagli bulundugu menajerlik sirketinin bir hissedari, engin konusundaki sahsi fikrim, olursa bu sezon olmazsa onumuzdeki sezon galatasaray formasi giyebilir.

Srfydn - #709727 - 2 Temmuz 2011 16:40

Mustafa Sarp kendisiyle kontratimiz karsilikli olarak feshedilmistir.

yonetim kurulumuzun bayram bombalari patlamaya basliyor sanki...

Srfydn - #753407 - 30 Ağustos 2011 18:37

Albert Riera yeni futbolcumuzdur.

hayirli olsundur.

Srfydn - #754691 - 2 Eylül 2011 14:00

Şüphesi olan;)

Hayırlı olsun, Şeref de yazdığına göre kesin gözle bakayım ( :

Umarım takımımız için faydalı olur,katkı sağlar.

seref aydın dediğine göre hayırlı olsun demek düşer ya bu arada gelecek sene avrupada yokuz yapılan transferlere bak bide avrupada olsak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt