İddia l Riera Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Riera Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Riera Galatasaray'da

6661.jpg

sol açık

net

[video=youtube;7mCAa3cTnCA]https://www.youtube.com/watch?v=7mCAa3cTnCA[/video]

Takımda olay çıkmasın beyler :)

Şaka bi yana hayırlı olsun .

Hayırlısı olsun, bir arda değil. Bunu buraya yazdığıma utanırım inş. ileride.

Oyun zekasi olan bir adam, düz bir kanat oyuncusu degil. Bir de uzaktan cok sert ve isabetli sutlari var.

Inanmıyorum ya forumun yüzde 90 Riera'nın nesini beğeniyor. Liverpool'da iki sene oynamış sadece ilk bir kaç maçında iyi oynamış. 2. senesinde hep yedek beklemiş. Sonrasında Olympiakos'a gitmiş dandik Yunan liginde doğru düzgün 90 dakika oynamamış. Sık sık oyundan çıkarılmış. Temposu olmayan. Şutları o kadarda iyi olmayan. Abartılı driblingi olmayan. Fazla mücadele etmeyen bir oyuncu nasıl adama keyif verir anlamış değilim.

Farkli bir oyuncu, ismi de hos geliyor rrrrrierrraaa diyer spiker, gol attigi zaman ispanyolar gibi ama tipini begenmedim kokayinmana benziyo

Necati Şen:3330000' Alıntı:
Oyun zekasi olan bir adam, düz bir kanat oyuncusu degil. Bir de uzaktan cok sert ve isabetli sutlari var.
Alakası yok, düz bir oyuncu. Zaman zaman uzaktan etkili vurabilen bir oyuncu bir Kewell değil. Iyi orta açıyor. Ilk dokunuşu muazzam.

Inanmıyorum ya forumun yüzde 90 Riera'nın nesini beğeniyor. Liverpool'da iki sene oynamış sadece ilk bir kaç maçında iyi oynamış. 2. senesinde hep yedek beklemiş. Sonrasında Olympiakos'a gitmiş dandik Yunan liginde doğru düzgün 90 dakika oynamamış. Sık sık oyundan çıkarılmış. Temposu olmayan. Şutları o kadarda iyi olmayan. Abartılı driblingi olmayan. Fazla mücadele etmeyen bir oyuncu nasıl adama keyif verir anlamış değilim.

İspanya milli takımı buna ne diye 10 numara vermiş peki zamanında iş olsun diyemi merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt