İddia| PSG'nin Yıldızı Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia| PSG'nin Yıldızı Galatasaray'da

Cevap: İddia| PSG'nin Yıldızı Galatasaray'da

gelirse bir Hagi etkisi yaparmı ?

Yapma ihtimali çok yüksek.

Bu arada yaş olayına falan biraz mantıklı bakmak gerekir.31 yaşında alınacak adam var,alınmaması gereken adamlarda var.

O yüzden Nenede alınabilir kısmına giriyor.Örnek olarak Simao o yaşta alınmaması gereken adamlar sınıfına girer.

Mesela tam tersi 32 yaşındaki Necati yerine,Cenk tosun veya Muhammed'in alınması daha mantıklı olurdu.

iyi güzelde bunun bonservisi 31 yaşında olsada vardır baya bi

ama geldimi varya bizim ligi hoplatır :D Alex hava bu adamın yanında

Umutlar yıkılmasın ama bu Togutay Selçuk'u bilmesine rağmen bir ara da Drogba Galatasaray'da demiş ama malum gelmedi Drogba falan.

Üzgünüm ama arkadaşlar Bu beceriksiz yönetim ne Nene'yi ne de Dede' yi alabilir.

Niye?

Yönetim beceriksiz ise neden arkasında durmamız gerekir?

Öyle veya böyle bu takım bu sene şampiyon oldu, transferler gecikmiş olabilir ,geçen sene Melo,Muslera,Eboue,Selçuk,Ujfalusi gibi nokta atışları bu yönetim yaptı.Biraz daha sabırlı olmak lazım, bu hafta ben kesin transfer bekliyorum.

Öyle veya böyle bu takım bu sene şampiyon oldu, transferler gecikmiş olabilir ,geçen sene Melo,Muslera,Eboue,Selçuk,Ujfalusi gibi nokta atışları bu yönetim yaptı.Biraz daha sabırlı olmak lazım, bu hafta ben kesin transfer bekliyorum.

O zaman beceriksiz değiller demek ki.

Ama Galatasaray' ın başında beceriksiz bir yönetim varsa taraftar arkasında durmaz. Zira beceriksiz bir yönetim Galatasaray' a yakışmaz.

uff bu adam gelsin sevinçten taklalar atabilirim.portekiz liginde oynarken bile transfer önerilerine devamlı yazardım adını şimdi belki bir umut gelebilir heycanlandım

O zaman beceriksiz değiller demek ki.

Ama Galatasaray' ın başında beceriksiz bir yönetim varsa taraftar arkasında durmaz. Zira beceriksiz bir yönetim Galatasaray' a yakışmaz.

Yorumumu tekrar okudum yukarıda yanlış yazmışım bana göre yönetim şuan başarılıdır senin de dediğin gibi beceriksiz yönetim Galatasaray'a yakışmaz.

Muslera

Eboue-Tomas-Semih-Hakan

(Hamit)Assaidi-Melo-Selçuk-Nene

(Elmander)Burak-Umut

Yedekler: Elmander(Burak) ,Necati, Engin, Yekta, Hamit(Assaidi), vs...

Ligde her takıma takla açtırır bu kadro.

Üst Alt