İdman Raporu | 10 Aralık Perşembe - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman Raporu | 10 Aralık Perşembe

Falcao ile akrabalik bagin mi var hayirdir

Hayali sakatligi düzelse bile bu takim da oynamayacak,derhal gönderilmeli.

Taraftar nefret ediyor oynamasina musaade etmeyecegiz
Ilk 11 mi yazmisim kadromu yazmisim. Allah bazilariniza beyin dagitsin. Ki sen kimsin müsade etmiyormussun xd. Terim kendisi diyor halen bize lazim. Ben bile umudu kaybetmisken

Galatasaray Futbol Takımı, Ziraat Türkiye Kupası Son 32 turunda Darıca Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmana dinamik ısınma ile başlandı.
Daha sonra teknik çalışmalar yapıldı.
Antrenmanın devam eden bölümünde pas oyunları oynandı.
Ana bölümde ise dar alanda dayanıklılığa yönelik turnuva usulü çift kale maçlar gerçekleştirildi.
Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile tamamlandı.
Marcelo Saracchi ve Radamel Falcao, tedavilerinin ardından saha çalışmalarına başladı.
Bel ağrısı şikâyeti bulunan Ryan Babel, tedavisinin ardından özel program dâhilinde çalıştı.
Takımımız, Darıca Gençlerbirliği karşılaşmasının hazırlıklarına yarın saat 11.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.

babel gg olmus

2. Devre En büyük transferimiz nando olacak aslan gibi bir dönüş yaparsa bayrakları falan çıkarın esecez.

Ozornafor antrenmanda var bu adamı neden kiralayamadik anlamiyorum .
Mesela Bursaspor Eskişehirspor İstanbulspor Tuzlaspor bu takımlara kiralasak .Bir adim öteye gideyim akıllı bir yönetim ozarnafor sekidika Ali yavuz kol kiralık ver şener ile fatihi ver Burak kapacak Ali akman İsmail çokcalisi kiralık al zorunlu satın alma ile .

Şu adama cagne diye telaffuzuda bi tek Türkiye de diyorlar hayret edilesi bişi yahu :) böyle söylemesi kolay diye heralde.

Şaka maka show yapmış kral. Her golü fake atarak resmen 👍

Üst Alt