İdmanda Tudor Fırtınası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdmanda Tudor Fırtınası!

Şu adama destek verelim idmanı,düşünceleri hep olumlu. Ben inanıyorum ki Selçuk'u gönderebilme sanşı yok diye konusunu açmıyordur. Çünkü ne isteyen var ne de ödediğimiz maaşı ödeyebilecek bir çin-qatar-arap külübü.

Nefes aldirmiyor, ya efsane olacak yada futbolcular birlik olup gönderecek

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

hanzo döneminin baslangicinda da böyle haberler yapilmisti

nevzat ali naci gibi adamlar sadece milliyetten hürriyetten para almiyor

Ancak ikisi arasında bir fark var. Hamza'da o ışık yoktu. Tudor'la geçen yarım dönem var. Yaptıkları yapacaklarının teminatı olarak kabul edilebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fulbol fizik ve kondüsyonun yanında akılla oynan bir oyundur. Salak topçulara sabahtan akşama kadar bunları söylesen hiç bir faydası olmaz. Önemli olan bu salakları iyi kullanabilme becerisi. Kebapçıdan nefret ederdik ama adamın yaptığı en önemli özellik buydu.

Ancak ikisi arasında bir fark var. Hamza'da o ışık yoktu. Tudor'la geçen yarım dönem var. Yaptıkları yapacaklarının teminatı olarak kabul edilebilir.

valla derbilerde gol atamadan yenilmek falan iyi degil. hadi kadro cöptü ama suan degisen bisey yok hala cöp. giden bruma sneijder podolski gelen belhanda gomis maicon ben bir güclenme göremiyorum 2 bek 2 orta saha 2 kanat (wes giderse) 1 stoper falan hepsi lazim daha sinan gitmek istiyor diyorlar bir sürü transfer lazim wes kalirsa 15 oyuncumuz var..

valla derbilerde gol atamadan yenilmek falan iyi degil. hadi kadro cöptü ama suan degisen bisey yok hala cöp. giden bruma sneijder podolski gelen belhanda gomis maicon ben bir güclenme göremiyorum 2 bek 2 orta saha 2 kanat (wes giderse) 1 stoper falan hepsi lazim daha sinan gitmek istiyor diyorlar bir sürü transfer lazim wes kalirsa 15 oyuncumuz var..

Doğru söylüyorsun ama fiziksel olarak mental olarak bitmiş bir takımdı. Hafta içi yapılan 3-4 antrenmanla farklı bir sistemde oynayıp başarılı olamazsın.

Spor salonuna giden insanlar ikiye ayrılıyor.

1) Hemen sonuç bekleyenler: Salona üye olurlar. Çalışmaya başlarlar. Kas ağrıları yorgunluk baş gösterir. Çoğu ili haftada bırakır. Parasını sevenler bir ayı tamamlar.

2) Sabırla çalışanlar: inatla çalışır. Her zaman hocasının dediklerini yapar. Devamlı gider. 3-4 ayın sonunda vücudu istediği görüntüye ulaşır, fitleşir. Sonuç almaya başlar.

Bunları altyapı daki hocalarda söylüyor önemli olan oyunculara yaptirabilmek.
Ha oyuncular tudoru takıyor mu?hiç sanmıyorum.

Oyuncunun saygısını kazanmayan hoca sevgisini de kazanamaz.
Tudor da ne bu saygıyı kazanacak kariyer var ne de o bilgi birikimi var.

Sürün yağlı surat!

ben böyle düşünmüyorum. en yakınımızdaki örneğine bakarsak fatih terim. 96 yılında Galatasaray'a td olduğunda kariyerine bakınca pek de tudor'dan farklı değildi. ama geldi ve 4 sene sonunda uefa şampiyonu olup adını tarihe yazdırdı.
futbolcuların saygısını kazanma kısmına gelirsek de sen ortaya bir karakter koyarsan, bu karakterden sapmazsan, yönetimde arkadan olursa ve sportif başarı anlamında da ortaya iyi şeyler çıkarırsan futbolcu sana saygı duyar ya da duymak zorunda kalır. en azından saygısızlık yapamaz. tudor kısmına gelirsek de levent nazifoğlu'nun da dediğine göre o soyunma odasında bir şeyler dönmüş. taraftarın bir kısmı mesela sneijder'i istiyor. farzedelim sneijder gelecek sene devam ederse işte senin de dediğin gibi o td'ye kimse saygı duymaz. bizi sneijder mi yönetiyor yoksa tudor mu diye düşünür kendi kendine ve sonun başlangıcının temelleri atılmış olur. ama yönetim tudor'un arkasında durur, sneijder'i yollarsa bütün futbolcular tudor'un patron olduğunu, o ne derse onun yapılması gerektiğini anlarlar ve tudor'da da az da olsa futbol görüşü varsa başarılı oluruz

Üst Alt