İdrissa Doumbia: "Galatasaray'da oynamak benim için rüya gibi olur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdrissa Doumbia: "Galatasaray'da oynamak benim için rüya gibi olur"

idrissa_doumbia_galatasarayda_oynamak_ruya_gibi_olur_1600498477_7874.jpg

Sarı-kırmızılıların gündemindeki Sporting Lizbon'un orta saha oyuncusu İdrissa Doumbia, transfer konusunda açıklamalarda bulundu.

Almanya ve Belçika'dan gelen teklifleri sarı-kırmızılı kulüp için bekleten 22 yaşındaki Fildişili orta saha, konuştu.

Idrissa Doumbia, "Ülkemde herkes Galatasaray'ı biliyor ve seviyor. Drogba, Eboue, Chedjou ve Seri gibi önemli oyuncular Galatasaray'da oynadı. Onlar gibi bu büyük kulüpte oynamak benim için rüya gibi olur. Menajerlerim daha önce Keita'yı temsil etmişlerdi. Bana Galatasaray'ı ve coşkulu taraftarlarını anlattılar'' ifadesini kullandı.

Sarı-kırmızılı futbolseverlerden çok mesaj aldığını dile getiren Doumbia, "Brüksel'de Türk arkadaşlarımla derbi izlemiştim. Falcao, Arda, Muslera, Feghouli gibi yıldızlarla oynamayı ve Terim gibi büyük bir hocayla çalışmayı kim istemez?'' dedi.

Kaynak: Sabah

Belhanda'yı saymamış renktaş. O an aklına gelmemiş olabilir tabii. Bilemedim...

@Can Karabacak
simdi brüksel’de izledigine gore muhtemelen anderlechtde veya zulte’de idi. 16/17 veya 17/18 yani.
ilkinde fasinho yoktu zaten, 17/18deki derbilere baktigimizda muhtemelen trabzon depini izledi belhanda yoktu abi
diger isimler de taninan isimler haber yalan yani :p

Üst Alt