Igor Tudor, Büyük Maçları Kazanamıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, Büyük Maçları Kazanamıyor!

potansiyeli olan, gelişime açık gibi görünen 1 TD adayı Tudor. kredisinin düşük olmasından ötürü (büyük maçlarda) bu tür pasif, korkak futbol oynatması normal bnc.

Kredisi olan 1 başkan kulübü yönetiyor olsaydı, sabredileceğini söyleyebilirdim lakin başkanımsı gibi görünen elemanında kredisi çok az.

Böyle pasif devam ederse Başakşehir maçından sonra Fatih Terim'in kapısına gitmeye başlar yönetim. Hocanın tutumuna göre Max bjk maç sonunda kovulur.

Umarım 1 an önce toparlar

Son derece dogru bir yorum kanka

39 yasinda oldugunu unutmamak lazim,madem takimin basina getirdik az cok kredisi olmali puan durumundan dolayi ama büyük macta 0-0'a oynatma huyundan dolayi gün gectikce kredisi azaliyor

Önümüzdeki 3 Maci alacak olursak rüzgari tekrar arkasina alacak ama bu tabiki Tudor'un hamlelerine bagli

Son derece dogru bir yorum kanka

39 yasinda oldugunu unutmamak lazim,madem takimin basina getirdik az cok kredisi olmali puan durumundan dolayi ama büyük macta 0-0'a oynatma huyundan dolayi gün gectikce kredisi azaliyor

Önümüzdeki 3 Maci alacak olursak rüzgari tekrar arkasina alacak ama bu tabiki Tudor'un hamlelerine bagli

Tüm büyük maçları kaybederek şampiyon olamazsın Arda. FB, BJK, TS, Başakşehir. 4x2=8 maç ediyor. Toplam 24 puan demek bu. Şimdilik 6'da 1'le başladı. Millet büyük maç kazanamayıp da şampiyon olduğumuz çok sene oldu diyor, o büyük maç değil fb maçlarıydı. O dönem Başakşehir olmadığı için onu saymıyorum ama TS ve BJK bizim her zaman yendiğimiz takımlardı istisnalar hariç. 24 puan çok büyük handikap demek, tüm Anadolu maçlarını kazanacak halimiz de olmadığına göre eğer Başakşehir maçını da benzer bir ezik futbol ve kötü sonuçla tamamlarsa direk kovulmalı bence. Görünen koy kılavuz istemez. yapılan 50 milyon euroluk yatırımı çöpe atacak halimiz yok. Elindeki kadro BJK hariç ligdeki her takımdan üstün ve hepsini yenebilir.

Dengeli veya kontrollü futbol oynatmak başka bir şey korkakça futbol oynatmak bambaşka bir şey. Kredisinin düşük olması ile alakası yok bunun. Tudor bence Galatasaray formasının ne anlama geldiğini veya o formanın ne kadar büyük olduğunu bilmiyor, transfer olduğu kulübü tanımıyor.

Hamza bile Arena'da Bjk'yi 2-0 yendi. O maçta çok mu ofansif oynadık hayır. Kontrollü bir futbol oynayıp elimize geçen fırsatları iyi değerlendirdik. Şimdi ise Galatasaray tarihinin en pahalı kadrolarından biriyle büyük maçlarda bırak ofansif oynamayı kontrollü oyun dahi oynayamaz hatta şut çekemez olduk. Tudor bu saatten sonra değişmez sanmıyorum. O yüzden bir an önce kurtulmamız gerektiğini düşünüyorum. Ha umarım yanılır da kendisinden özür dilerim lakin hiç sanmıyorum. Bu takımın bu oyun tarzı ile Başak ve Bjk deplasmanlarından beraberlik dahi çıkarabilmesi mümkün değildir. Ama adım gibi biliyorum gidecek yine aynı kafa yapısı ile o maçlara da çıkacak ve kaybedecek. O kadar korkak bir adam ki bile bile lades diyecek.

Tüm büyük maçları kaybederek şampiyon olamazsın Arda. FB, BJK, TS, Başakşehir. 4x2=8 maç ediyor. Toplam 24 puan demek bu. Şimdilik 6'da 1'le başladı. Millet büyük maç kazanamayıp da şampiyon olduğumuz çok sene oldu diyor, o büyük maç değil fb maçlarıydı. O dönem Başakşehir olmadığı için onu saymıyorum ama TS ve BJK bizim her zaman yendiğimiz takımlardı istisnalar hariç. 24 puan çok büyük handikap demek, tüm Anadolu maçlarını kazanacak halimiz de olmadığına göre eğer Başakşehir maçını da benzer bir ezik futbol ve kötü sonuçla tamamlarsa direk kovulmalı bence. Görünen koy kılavuz istemez. yapılan 50 milyon euroluk yatırımı çöpe atacak halimiz yok. Elindeki kadro BJK hariç ligdeki her takımdan üstün ve hepsini yenebilir.

Aynen büyük Mac kazanmadan sampiyonluk zor

Normalde evdeki büyük maclara galibiyet yazilmasi lazim deplasmanda beraberlik ama fener macinda puan biraktik

Trabzon macinda telafi edemedik,simdi mecburen basaksehir macinda evimizde puan biraktigimiz büyük macin telafisi olmali

0-0'a oynattigi sürece cok zor,trabzon macinda onu bile yapamadik 0-0 bitse Bu kadar baski olmazdi belki

karşı takıma göre oyun oynatmak yerine kendi oyununu oynama derdinde.

bitti o iş.stratejilerini bu şekilde şekillendirdiği sürece 3 ün 1 i ile yetinmeye devam ederiz

tam tersi. karşı takımın ismine göre sürekli sistem değiştiren loser bir tip kendisi. işin kötüsü takımdaki oyunculara da sirayet etmiş bunun ezikliği.

Üst Alt