Igor Tudor, Galatasaray'a mı Dönüyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, Galatasaray'a mı Dönüyor?

Keske gelse adam hic degilse iyi topcudan anliyor alinir alinmaz dogru isme gidiyor Belhanda haric hepsi dogru isimlerdi dursun duzgun maaslara alabilseydi muazzam bir takimdi

o dönemi hatırlıyorum, Kondisyon antrenörü yapmışlardı Tudorsu. hırvat köylüsü diyenler vardı.

tanıdık geldi mi
O dönem terim milli takımdan kovulduğu an forumda ve nice platformlarda deli gibi yazdım, terim altını oyacak tudorun izin vermeyin vs diye. Paralı kalemleri başlar elestirmeye tudoru, yoksa terim Galatasaray kalkanı olmazsa siyaset tarafından silinecek dedim. Dediğimde oldu ne yazikki. Burda ve medya önünde son 10 yılın en iyi Galatasaray'ıni izleten adamı yedi terim, tıpkı başkanları yediği gibi, torrenti yediği gibi

O dönem terim milli takımdan kovulduğu an forumda ve nice platformlarda deli gibi yazdım, terim altını oyacak tudorun izin vermeyin vs diye. Paralı kalemleri başlar elestirmeye tudoru, yoksa terim Galatasaray kalkanı olmazsa siyaset tarafından silinecek dedim. Dediğimde oldu ne yazikki. Burda ve medya önünde son 10 yılın en iyi Galatasaray'ıni izleten adamı yedi terim, tıpkı başkanları yediği gibi, torrenti yediği gibi
Elmas gitmeden medyadaki satiliklarida aciklasa çok güzel olacaktı

Gelsin de derbilerde rezil olmaya devam edelim

Derbilerde hezimete uğrayıp şampiyon olacağıma şampiyon olmamayı tercih ederim

Reco nöbetteki banımı açar mısın
Recep Yıldırım

Puhaha nereye geliyor ya adami mazosist mi sandiniz. Verona'nin direktoru Atalanta'ya gececek Atalanta yeni yatirimci buldu isi buyutecekler. Kendisi soyluyor ben Verona'yi gelebilecegi yere kadar getirdim baskanla konusacagiz bazi sozler alirsam kalirim diye. Ya Atalanta'ya gider ya da bir ihtimal Bologna yapar Mihajlovic'in hastaligi devam ederse.

Zaten 3 vakte kadar Juventus hocasi olacagina da kesin gozle bakiyorum sahsen. O tren 1 kere kacti, my friend.

Üst Alt