Igor Tudor: "Galatasaray'da Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Galatasaray'da Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istiyorum"

"Sabri allah cezanı versin yeteneksiz herif" mi demesini bekliyordunuz!

Sabri tabi ki efsane bir oyuncu. Efsanenin sözlük anlamında hayali, gerçekleri yansıtmayan olduğu da yazar. Bu bakımdan Sabri evet efsane bir oyuncu. :D

Ulan ne istiyorsak söylemiş adam

Galatasaray taraftarının yıllardır beklediği hoca Tudor olacak inaniyorum buna sonsuz olarak ...

Adamın futbol anlayışına mentalitesine bayılıyorum lan ..

Teknik direktörlük kariyerinizi düşününce en çok kazanmak istediğiniz kupa ?

''Galatasaray ile şampiyonlar ligini tabi ki''

İşte yıllar sonra aradığımız vizyon beyi İGOR TUDOR :005:

C607YSFW0AAu_5n.jpg

Teknik direktörlük kariyerinizi düşününce en çok kazanmak istediğiniz kupa ?

''Galatasaray ile şampiyonlar ligini tabi ki''

İşte yıllar sonra aradığımız vizyon beyi İGOR TUDOR :005:

Ahmet çıkıp Kaptan olmak istiyorum en büyük hayalim bu diyo daha 22 yaşında adam
Dursun'a Nazifoğluna filan sorsak Türkiye Kupasını alalım yeter hayalleri

İşte böyle büyük hayalleri hırsları arzuları olan adamlar kurtaracak Galatasaray'ı

Tudor'un Sabri'ye sövüp çok yeteneksiz hemen gitmesini istiyorum demesini bekleyenler var herhalde :D

Profesyonellerle,taraftarların kullandığı dil farklıdır.

Taraftar eleştirir,söver gitsin der bu normaldir. Ama bir profesyonel esas düşüncesini medya önünde söylemez buda normal bunun nesine şaşırılıyor anlamıyorum. :)

adamın karizması var sert bi duruşu var motive edici yapılı güven veren bi hoca. yeri geldiğinde futbolcuya söz geçirebilir. riekerink halkla ilişkiler müdürü gibiydi, tudor iyidir umudumuz büyük

Reis ne diyor bak

Ben aç oyuncular isterim geçmişte ne kazandıkları önemli değil bundan sonrada kazanmayı istesin.Ama aç oyuncunun kaliteli olması lazım kalitesi fark yaratır diyor

Şimdi kadroda düşünüyorum De Jong Selçuk Sneijder Poldi Hakan filan ulan bizim bu şampiyonluğu kazanmak zorundayız olmazsa olmaz sonuna kadar savaşıcaz bunu için mi doyurdur yoksa kupa koleksiyonuna eklenecek sadece bir kupa olarak mı görüyordur bence 2. ihtimal güçlü

Veya cümlesinin son kısmı aç oyuncu kaliteli olmak zorunda kalitesiyle fark yaratır belki Carole Tolga Ahmet Koray Serdar ne bileyim Eren filan görece daha aç isteyen oyunculardır ama bunların aç olması çok istemesiyle inanılmaz fark yaratamazlar

Muslera Bruma ikilisi var bence şu anda buna uyan kadroda sadece ...

Ligin en potansiyelli teknik direktörü kendisi.

Karabük'den geldiği için küçümseniyor ama bu yönetime rağmen bir şeyler başaracaksak sayesinde olacak.

Üst Alt