Igor Tudor: "Her zaman Galatasaray taraftarıyım!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Her zaman Galatasaray taraftarıyım!"

Bence dandik hoca ama insanlığından hiç şüphe etmedim. Hele de medyanın artık kızına kadar sövmesine rağmen gıkını çıkartmayıp adam akıllı sabretmesi nasıl bir insan olduğunun göstergesiydi. Büyük maçları kazanma mecburiyeti olmayan takımlarda başarılı olabilir, o kafa yapısıyla kariyeri boyunca büyük takım çalıştırabileceğini sanmıyorum.

Bence dandik hoca ama insanlığından hiç şüphe etmedim. Hele de medyanın artık kızına kadar sövmesine rağmen gıkını çıkartmayıp adam akıllı sabretmesi nasıl bir insan olduğunun göstergesiydi. Büyük maçları kazanma mecburiyeti olmayan takımlarda başarılı olabilir, o kafa yapısıyla kariyeri boyunca büyük takım çalıştırabileceğini sanmıyorum.
Kız muhabbeti riekerinkti renkdas.

Renktaş bu söylem burayı karıstırır!!

Her meslekte bu iş böyle abi. Winner karakter olmak istiyorsan bazı insanların sevgisini kaybetmek zorundasın. Fenerliler'e, Bjk'lilere sor, Galatasaray'da en sevdikleri hoca Riekerink-Tudor, en sevdikleri başkan Özhan Canaydın-Duygun Yarvusat'tır. Bunlar da kara kaş-kara göz olduklarından değil, işlerinde kötü-basiretsiz-yetersiz olduklarından sevilirler. Ben de Alper Potuk'a hastayım mesela, Allah Fener'in başından eksik etmesin. Ama Şenol Güneş gibi tüm hayatın boyunca sinsi sinsi takılıp 60 yaşından sonra aydınlanıp 2 şampiyonluk kazanacağına, Fatih Terim gibi ömrü hayatı boyunca nefret unsuru olup en nihayetinde büyük emek ve yetenekle ülke tarihinin uzak ara en başarılı ve çoğu kişi söylemeye utansa da en saygın teknik direktörü olmayı tercih ederim. Bana göre Guardiola da, Mourinho da, Klopp da gayet çirkef ve inanılmaz başarılı adamlar, pıssalar anca Tuchel-Rogers filan olurlardı zaten. Onları bugünkü seviyelerine taşıyan her şartta ve her şekilde bitmek bilmez kazanma ve başarı hırsları. Bunun kötü tarafı yok, ben diyim işin piçliği, sen de kaşarlanması. O seviyelere gelmeyi beceremeyen, cürmü yetmeyen de 75 yaşına kadar Chievo filan takılıp emekli oluyor zaten. Tudor'un gittiği yol da çok farklı görünmüyor şu an için.

Taraftarin yillarca dert yandigi chedjou,semih,sabri,balta,selcuk gibi performansi dusuk oyunculari korkusuz bir sekilde takimdan sildi

Bunu bir baskasi yapamazdi,prandelli geldi Mancini geldi denizli geldi hic biri yapamadi ama Tudor korkmadi ve yolladi

Iyi hoca potansiyel var ama eksiklikleri olan bir hoca,eksikligi de buyuk maclarda basarisiz olmasi

Gerci mevcut kadro ile Fatih hoca da derbilerde deplasmanda basarili olamadi bu biraz da oyuncu kadrosu ile alakali bir durum ama tudor’un da teknik taktik etkileri olmustu o maclarda

Galatasaray için yaptığı tek hayırlı şey kangren oluşmuş yerleri kesip atmasıydı.Yoksa kurduğu kadro planlaması da leş. O orta saha 3lüsü ile hiçbir büyük maçı ve CLde herhangi bir galibiyet alamazdı. Yinede sabriymiş hakanmış selçukmuş ve o semihmiş. Oynatmaması falan ve yollaması ile benim aklımda çok kötü olarak hatırlanmayacaktır. Sağ stoper maicon sağ bekin mariano böyle leş bir planlama görmemiştim ben. Bireysel olarak topçulara lafım yok ama hücumcu bir bekin olduğu tarafa ağır bir stoper alırsan başaktan 5 tane gol yersin. Ne bilim kurduğu kadroda ahım şahımlık değildi. O ödenen paralara çooook çok daha iyilerini alırdık ki o donemin piyasasından daha uçuk olan şu dönemde daha ucuza da aldık almaya da devam ediyoruz. Fatih hoca gelmeseydi kurduğu kadrosuna da dursuna da cenk e de ağız dolusu küfürler ediyordunuz. Son 6 haftayı hatırlamıyorsunuz herhalde. Kurduğu kadro kimse kusura bakmasın bok gibiydi

Üst Alt