Igor Tudor İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor İddiası!

Bu arada bir bilgi daha vereyim , karabuk camiasi ile aramiz iyidir bizim , yani boyle bir niyeti biz beyan edersek basin onunde iki danisikli dovus laflari edilir ama fazla ses yukselmeden aliriz

karabuk genelde bir eskisehir bursa kayseri gibi antipatik bir camia olmamistir

Tudor'un şuanda kulübünü bırakıp gelmesi 1 etik değil..
Bu düpedüz saçmalık..
He gelirse hayır der miyim demem fakat ben sorunun gerçekten şu aşamada hoca ile ilgili olduğunu düşünmüyorum..

%90 Tudor geldi ( transfer duyumcuları )

Neden diye sorarsanız, medyada kimse ses etmesin diye hafif danışıklı dövüş var. Karabük başkanının tazminat açıklaması filan, biz göndermedik adamlar maddeyi uyguladı gibi.

Şimdiden hayırlı olsun.

Tudor un gelmesi durumunda henuz ilk mac oynanmadan bir imza basligi acilsin , bugun tudoru isteyen herkes oraya "elestirmeme garantisi" versin . kayit altinda olsun

cunku ben riekerink geldiginde de ,rijkaard geldiginde de , skibbe kalli hepsinde gelsin diyenlerin sonra elestirilerine tanik oldum
İlk maçta Sabri, Hakan ve Semih üçlüsünden herhangi birisi sahada olursa kendisine küfreder ve desteklemem.

tapatalk

İlk maçta Sabri, Hakan ve Semih üçlüsünden herhangi birisi sahada olursa kendisine küfreder ve desteklemem.

tapatalk

O 3lünün sadece birini kesebilir. O da muhtemelen stopere Ahmet'i koyar.

Gelen hoca kim olursa olsun önümüzdeki sezonda cok bisey yapamaz kadro icin. Şl vizesi alamayacaz gibi gorunuyor ve bu da buyuk bir paradan mahrum kalacagimiz anlamina gelir.

Hepsini geçtim, Yönetim gitmediği sürece gelen hoca kendine yazık eder.

Son düzenleme:
O 3lünün sadece birini kesebilir. O da muhtemelen stopere Ahmet'i koyar.

Gelen hoca kim olursa olsun önümüzdeki sezonda cok bisey yapamaz kadro icin. Şl vizesi alamayacaz gibi gorunuyor ve bu da buyuk bir paradan mahrum kalacagimiz anlamina gelir.

Yönetim gitmediği sürece gelen hoca kendine yazık eder.
Bu üçünün şu hallerine futbolcu muamelesi yapan adamdan hayır gelmez. Bu adamlara seneye düşünülmedikleri belli edilmeli. Sabri yerine Linnes, Hakan yerine Ahmet oynasın. Bütün stoperler sakat olduğundan Semih aveli de mecbur oynayacak. Bana kalsa altyapıdan oynatsınlar derdim; ama oradan da yeni bir Semih veya Sabri çöpü çıkmasın durduk yere.

tapatalk

Son düzenleme:
Bir kere bizim en onemli hatamiz td degistirmekten ziyade oyuncu degistirmemekte .. yukarida yazilanlara katiliyorum , dun tribunde bunun kavgasini verdim arkamdakilerle

semih , balta ve chedjou kesinlikle kadro disi kalmali ... arkadaki adamin argumani suydu "serdar ,koray sakat kim oynayacak" ... iste mantalitesi bu olanlar yuzunden bu haldeyiz senelerdir

biz sampiyon olurken hamzayla da yiyorduk , terimle de , denizliyle de ... hep bu mantik yuzunden

hani kizdiginiz var ya "sabri GS li vs.. bla bla" muhabbeti ... bu "kim oynayacak o zaman" muhabbeti oyle

yani serdar ve koray sakat diye rezil oynayan semih ve ched i alternatif goruyorlar , onlar da berbat ediyorlar her maci

tumblr_nkbj35zfTe1uorxjno1_400.gif

tudor genc filan ama adama helal olsun bu işi ben yapacam demis kendi ekibin kurmus simdiden kapıcı antreönürü yardımcı hocası kondisyoneri tam ekibi var adamın

igor-tudor-345-1467998291.jpg

Hirsli, maci kenarda yasiyor, lige de yavas yavas alisti, karabuk'un baskaninin aciklamalarina bakarsak olumlu yanasiyor.

Yarin riekerink ile yollari ayirip tudor'u getirmek lazim.

Üst Alt