Igor Tudor İddiası! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor İddiası!

Mariano,Ndiaye,Fernando,Gomis,Denayer gibi isimleri neden söylemiyorsun? Maicon hocanın 3.tercihiydi. Acerbi'yi çok istedi ama alınamadı.

Belhanda o sene Fransa Ligi'ni 3.bitiren Nice'in en iyi 3-4 isminden biriydi. Nice çok almak isteyip alamadı bonservisini. Feghouli zaten senelerce Valencia'da oynamış biri. Geldiğinde herkes sevinçten uçuyordu. Kötü performansını kim bekliyordu acaba?

Geçen yaz tarihimizin en iyi transfer dönemidir, tatavaya gerek yok. 2-3 senedir koşmaya mecali olmayan isimler yok edilip,bomba gibi takım kuruldu.

Aynen 70 milyon euro kazigin girdigi muthis bir transfer sezonuydu. Hirvat hiyarina tsk edelim.

Aynen 70 milyon euro kazigin girdigi muthis bir transfer sezonuydu. Hirvat hiyarina tsk edelim.

2016-17 sezonu transferlerine bakılırsa hangi sene girdiği belli oluyor üstad. Değil 70, 170'de girse müthiş bir transfer dönemiydi. 2-3 sene ne çektiğimizi unutmuyorum. Geçen sene ile o dönemler arası uçurum vardı.

İgor Tudor gelsin, reis ortasahaya zenci önliberoda bulur. Mandzukic Demagoj Vida yı da alalım canavar gibi kadro olur valla.

beklentimiz boşunaymış, biz hep bir makelele, vieira gibi önlibero bulsun koysun kadroya sürekli oynatsın, Kendi ülkesinden iyi topçuları ikna edip getirtsin diye bekliyorduk. Belhanda gibi bir sorumsuzu aldırttı kendini bitirdi. Sneijderi göndertince taraftarı da kızdırdı iyice.

beklentimiz boşunaymış, biz hep bir makelele, vieira gibi önlibero bulsun koysun kadroya sürekli oynatsın, Kendi ülkesinden iyi topçuları ikna edip getirtsin diye bekliyorduk. Belhanda gibi bir sorumsuzu aldırttı kendini bitirdi. Sneijderi göndertince taraftarı da kızdırdı iyice.

Renktaş muhtemelen öngörüsü en çok tutan adam sensin boşuna dertleniyorsun. Adam Vainquer'i filan havada uçuşurken hayır ben Ndiaye'yi istiyorum diye direterek hem sağlam bir adam kazandırdı hem de daha sonra para kazandırdı aynı oyuncudan. Şimdi döndü bir daha faydalanıyoruz. Daha ne olsun :) Fernando'yu da ısrarla Diarra'nın filan önüne koymasını da saymıyorum bile.

Ligin en iyi oyuncusunu yedek bırakan birini övmek de iyiymiş:d Feghouli, Belhanda kazıklarını kim soktu merak ediyorum. Denayer zaten bizdeydi, Ndiaye'ye Tudor'un karar verdiğini sanmıyorum zaten ligde önümüzde olan bir oyuncuydu. Mariano, Gomis gibi oyuncular iyi oyuncular tabi, Maicon'da da karavana attı baya.

Ligin en iyi oyuncusunu yedek bırakan birini övmek de iyiymiş:d Feghouli, Belhanda kazıklarını kim soktu merak ediyorum. Denayer zaten bizdeydi, Ndiaye'ye Tudor'un karar verdiğini sanmıyorum zaten ligde önümüzde olan bir oyuncuydu. Mariano, Gomis gibi oyuncular iyi oyuncular tabi, Maicon'da da karavana attı baya.

Feghouli bonservis olarak kazık değildi bence. Geçen sene kazık diyen var mı merak ediyorum. Kaldı ki çok da verimsiz değil. Ndiaye'yi özellikle istediğini, alternatiflerinin önüne koyduğunu Cenk Ergün söylemişti. Negredo yerine Gomis'i seçtiğini de yine yanlış hatırlamıyorsam Cenk Ergün söyledi. Asamoah konusunu gündeme getiren de Tudor imiş. Diarra ve adını unuttuğum bir oyuncu yerine Fernando'nun alınmasını da tercih etmiş. Yani Belhanda dışında gayet iyiydi bence hakkını vermek lazım.

Valla vizyoncu tayfa Tudor'a sallıyor ama nedense ex aşkları Mancini için tek kelam etmiyorlar

İlginç doğrusu

Geçen Fenerlinin teki bile adamın gerçek yüzünü görmüş bizim vizyoncu tayfa adamdır diyip dursun

Feghouli bonservis olarak kazık değildi bence. Geçen sene kazık diyen var mı merak ediyorum. Kaldı ki çok da verimsiz değil. Ndiaye'yi özellikle istediğini, alternatiflerinin önüne koyduğunu Cenk Ergün söylemişti. Negredo yerine Gomis'i seçtiğini de yine yanlış hatırlamıyorsam Cenk Ergün söyledi. Asamoah konusunu gündeme getiren de Tudor imiş. Diarra ve adını unuttuğum bir oyuncu yerine Fernando'nun alınmasını da tercih etmiş. Yani Belhanda dışında gayet iyiydi bence hakkını vermek lazım.

Valla ben geçen seneden beri diyorum, ağır kazık olmasa da son dönemleri izlenip alınmamış Feghouli orası belli bence. Eski halinden anormal uzak. Maicon ve Belhanda'ya da toplamda 17 milyon euro verdik, bunlar çok ağır kazıklar. Tamam fena bir takım kurmadı kabul ama sağlam da para harcadık. Tutup 10 milyon euroya 5 adam almadık yani. Bu kadar bonservis verdirebildiğin oyuncular Türkiye'de zaten iyi kötü fark yaratır.

Valla ben geçen seneden beri diyorum, ağır kazık olmasa da son dönemleri izlenip alınmamış Feghouli orası belli bence. Eski halinden anormal uzak. Maicon ve Belhanda'ya da toplamda 17 milyon euro verdik, bunlar çok ağır kazıklar. Tamam fena bir takım kurmadı kabul ama sağlam da para harcadık. Tutup 10 milyon euroya 5 adam almadık yani. Bu kadar bonservis verdirebildiğin oyuncular Türkiye'de zaten iyi kötü fark yaratır.

Yalnız Adnan Polat, Mancili Aysal dönemlerinde biz, Demirören döneminde BJK, bütün başkanlığı döneminde ama en son ve bariz şekilde şu bıyıklı Şener Şen sportif direktör döneminde Aziz Yıldırım en az bu kadar harcadılar ama fark yaratmak bir yana ertesi yıl daha kötü oldular. Para harcamak var para harcamak var. Yani birbirini tamamlayan bir takım kuruldu geçen yıl.

Maicon konusunda hala bir umut var da Belhanda evet yanlış oldu.

Gec bile kurtulduk bu psikopattan. Dursun'un yaptigi yegane iyi islerden biridir bunu kovmasi, hos ki basimiza musallat eden de ta kendisi oldugu icin hic bir degeri yok.

Valla vizyoncu tayfa Tudor'a sallıyor ama nedense ex aşkları Mancini için tek kelam etmiyorlar

İlginç doğrusu

Geçen Fenerlinin teki bile adamın gerçek yüzünü görmüş bizim vizyoncu tayfa adamdır diyip dursun

Yalniz hocalik baska adamlik baska

Adam gibi adamdi tazminat almadan gitti gercekten KRAL Galatasarayliydi

Ayrica hocaligi da cok kotu degildi gelir gelmez Juve deplasmani malumunuz hee transferleri rezaletti

Tudor da Mancini de Galatasaray'a hizmetleri olmus ama hata da yapmis adamlardir. Galatasaraylilik konusunda, adamlik konusunda Mancini bence daha ondedir. Tudor ayrilirken cani sikkindi, bizi cok sevdigini sanmiyorum.

Ayrica hocaligi da cok kotu degildi gelir gelmez Juve deplasmani malumunuz hee transferleri rezaletti

Transferler kotuydu de yav ben hala burdissonun hajrovicin mancinin transfer listesinde yer alacagina inanmiyorum.
Adam laporte dan fln bahsediyordu bizimkiler burdissoyu getirdiler

Yahu Ömer ne anlatıyorsun alla sen ya :D Bir tane büyük maç kazanamazdık kalsa idi Tudor ki gitti önümüze gelene vurduk.

Son düzenleme:

Tabi tabi o kadar adamdı ki devre arası operasyonunun yükünü bugün bile çekiyoruz

Ama beyimiz fesih bedeli almadı ne büyük iş..

80-90 milyon harcayıp Lokomotif'in gerisinde kaldı ne büyük hoca

Sırf atkı takıyor,karizma diye seviliyor işte başka bir halt yaptığı yok

Üst Alt