Igor Tudor, Marsilya’dan Ayrılma Kararı Aldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, Marsilya’dan Ayrılma Kararı Aldı

1685614344181.png

Igor Tudor, bu sabah antrenmanda oyunculara Marsilya’dan ayrılma kararı aldığını açıkladı. (via RMC & FM)

Igor Tudor:

“Başkana çok teşekkür ederim. Bazı özel ve profesyonel sebeplerden dolayı Marsilya’dan ayrılma kararı aldım. Burada birçok takımda yaşanabilecek şey yaşandı. Marsilya’da bir yıl çalışmak başka bir takımı 2-3 yıl çalıştırmak gibi. Kafam rahat, bir süredir bu ayrılığı düşünüyordum, detayların bir önemi yok, önemli olan benim ne hissettiğim. Marsilya’yı aldığım günden daha iyi bir noktada bıraktığımı düşünüyorum."

Büyük ihtimalle Juve, Allegri'yi kovup Tudor'u getirecek. Adam yine büyük maç kazanamadı ve son haftalarda oyuncularla didişse de sezon başı için bayağı iyi hoca. Sezon ortası kovmak lazım sadece.

Futbolcularla ilişkileri bu kadar kötü olmasa iyi hoca aslında.
Sezon ortasına kadar çok iyi gidip sonrasında takımın bazen çok iyi bazen çok kötü orantısız diye adlandırılabilecek performanslar göstermesinin sebebi de bu zaten. Bir süre sonra o ortamı futbolculara zehir ediyor. Futbolcu dediğin her ne kadar milyonlar da kazansa senin benim gibi insan. Mutlu, huzurlu olmadığı yerde yerde adamdan performans alamazsın.
Her gittiği takımda mutlaka birileriyle kavga ediyor. Sezonu tamamlayabilmesine bile şaşırdım, sezon başında Payet ile de atışmıştı diyorlardı çünkü.
Aklı olan takım uzak durur.

Üst Alt