Igor Tudor, NTV Spor'a Konuk Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, NTV Spor'a Konuk Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Japonya'dan mı katılıyor yayına?

Yoksa program sonrası sahura gideriz daha rahat olur diye mi seçmişler saati.Ya d

ya daa o saatte en düşük reyting vardır Dursun seçmiştir.

Bakalim ne sacmalayacak.
Can maşallah ikinci Hakan Delikanlı olma yolunda güzel illerliyorsun. Sadece bu post değil çoğu post'ların.

Bu kin, nefret ve pesimistlik ne dır.
Elbette futbol bilgine güvenip istediğini söylersin, lakin bilmek ile çok bilmişlik (negatif hava yaratmak) arasında balansı tutmak önemli.

Son düzenleme:
Can maşallah ikinci Hakan Delikanlı olma yolunda güzel illerliyorsun. Sadece bu post değil çoğu post'ların.

Bu kin, nefret ve pesimistlik ne dır.
Elbet futbol bilgine davranıp istediğini söylersin, lakin bilmek ile çok bilmişlik (negatif hava yaratmak) arasında balansı tutmak önemli.

Siz de bi tutturdunuz Hakan Hakan diye. Begenmiyorsan kötü etkileniyorsan blokla gec.

Son düzenleme:
Ben. Sen nasil Sneijderin yeri yok diyorsan ben de Tudor'un yok diyorum.

Peki. Neden uyanik hocalari göndermek istiyorsun ? Yada sence tudorun ne gibi art niyeti var da Sneijder´i istemiyor ?

sneijder her hocanin sistemine uyacak bir futbolcu tipi zaten degil. Sahaya koy her türlü oynar tarzinda bir adam da degil. Sneijder ile basarisiz olurum diye düsünüyor ki adam, göndermek istiyor. O tarzda bir oyuncu adamin sistemine uygun degil.

+ Bir hoca gelip Sneijder kadromdaki bas tacim olacak, gibi aciklama yaparsa, elestiririm, ama sonucu beklerim.

33´lük sneijder ile ne gibi bir hedef erdem ? Iki senedir süperdüper ligde sirasi ile 8. ve 4. olan bir takimda kimse vazgecilmez degildir, hele hele sistem üzerine kurulu bir oyuncu ise. Demekki orada bir yanlis var.

Düzeltiyorum, 6. olduk. Ama elbette rezalet. Ama hedeflere ulaşamıyoruz diye en iyi oyuncunu göndermek yerine onunla birlikte iyi bir takım yaratmak gerekir. Bu bir takım oyunu. Yediğimiz goller ortada. Forvetsiz attiğımız goller yine ortada.

Sonuçta Bayern 2012den beri en başarısız sezonunu yaşadi diye Lewandowskiyi göndermiyor. Robben ve Ribery gibi oyunculari bile tutuyorlar, eksik bölgelere oyuncu transfer ediyorlar.

Hedefleri yaş belirlemez, kalite belirler diye düşünüyorum Adem.

Peki. Neden uyanik hocalari göndermek istiyorsun ? Yada sence tudorun ne gibi art niyeti var da Sneijder´i istemiyor ?

sneijder her hocanin sistemine uyacak bir futbolcu tipi zaten degil. Sahaya koy her türlü oynar tarzinda bir adam da degil. Sneijder ile basarisiz olurum diye düsünüyor ki adam, göndermek istiyor. O tarzda bir oyuncu adamin sistemine uygun degil.

+ Bir hoca gelip Sneijder kadromdaki bas tacim olacak, gibi aciklama yaparsa, elestiririm, ama sonucu beklerim.

Tek Sneijder olsa iyi. Gelir gelmez hemen Bruma ile didismesi.

Haftalarca süren sacmasapan 3lü savunma takintisi. Ben her mac hangi 2 stoperi oynatirsak daha az hasar verirler diye kara kara düsünürken bu herif cikiyor 3 stoperle oynamak istiyor. Sezon ortasinda gelmissin, elindeki malzemeyi degistirecek imkanin yok. Ne diye takimin hic oynamadigi bir sistemde israr ediyorsun hem de bu sistemi oynayacak oyuncularin yokken.

Gelir gelmez Bruma ile sorun yasadi, Sneijder ile sorun yasadi, sonra Bruma dan sonra verimli olan ikinci adamimiz Yasin'in skora katkisini sifira indirdi. Yasin kendi demisti daha cok kosuyorum ama kaleden uzak kaliyorum böylece diye 3lü sistem yüzünden. Sezon ortasinda takima gelen hocalar genelde sistemle falan pek oynamaz, oyunculari gazlar motive eder kücük rütuslar konuular ile birseyler degistirmeye calisir oyunculari pozitif etkilemeye öne itmeye sürüklemeye calisir. Öyle dank diye sistem degismez arkadas, hem de oyuncularin buna hic bir sekilde yatkin degilken.

Bu bende büyük soru isaretleri uyandirir.

Son düzenleme:
Düzeltiyorum, 6. olduk. Ama elbette rezalet. Ama hedeflere ulaşamıyoruz diye en iyi oyuncunu göndermek yerine onunla birlikte iyi bir takım yaratmak gerekir. Bu bir takım oyunu. Yediğimiz goller ortada. Forvetsiz attiğımız goller yine ortada.

Sonuçta Bayern 2012den beri en başarısız sezonunu yaşadi diye Lewandowskiyi göndermiyor. Robben ve Ribery gibi oyunculari bile tutuyorlar, eksik bölgelere oyuncu transfer ediyorlar.

Hedefleri yaş belirlemez, kalite belirler diye düşünüyorum Adem.

Tuncay Sanli en kaliteli türk oyunculardan bir tanesi, ama hic bir süperlig kulübü alir mi ?

Sneijder 27 yaslarindan beri bas üstü bir düsüs halinde. O kaliteli, yildiz sneijder artik yok. Yasin ile performansini muafaza edebilirsin, mesela drogba gibi. Ama Sneijder o isigi veriyor mu ? Ben göremiyorum. Fizik ve yetenekleri gittikce daha cok düsüyor.

Eger Sneijder üzerine kurulan takimlar basarisiz oluyorsa, Sneijder´siz kurulan kadrolari denemeliyiz.

Bazi oyuncularda, her ligde ayni performansi veremez. Mereiles sampiyonlar ligi sampiyonu olarak geldi, ve topal kadar top oynayamadi. Yada Elano City banko topcusuydu, Mustafa Sarp´dan beter oynadi. Misimovic Almanya´nin assist kraliydi, burada vasati asamadi.

Sneijder zaten stil itibari ile, bu lige göre bir topcu degil. Sut teknigi ile bir cok seyi kurtarabiliyor, ama artik fizik olarak da cok kötü durumda. Önü bombosken kaleye dogru gidemeyen bir adam oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt