Igor Tudor Resmen Kovuldu! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Resmen Kovuldu!

AAK eski terimcilerden deme düşüp bayılırım

2011-12 postlarını bulmamız lazım da adamın taktiği sağlam kabul edelim.

Bir başka üstadın bu konu da analizini anektot olarak geçiyorum.

Futbolda üstünlük ekonomik üstünlükten gelir. Her daim ekonomik olarak güclü, ve saglam kulüpler ayakta durup, ekonomik olarak daha zayif kulüpleri ekarte etmistir.
Bu ne demek Galatasaray yada herhangi bir büyük kulüp hakkinda olumsuz yorum yapan, uzun vadede elbette hakli cikacaktir. Bunun bir cacik bilmek ile bir alakasi olmadigi gibi, sadece basit bir mantigin sonucudur. Yüksek oranda basarisizlik, Türkiye´de büyük bir kulüp acisindan bir kacinilmazdir.

Seni şoke edecek bir bilgi vereyim şuan hunharca hocaya sallayan İbrahim eski Terimcilerden
Terimi severdim aslında ben şu milli takım olaylarından önce. Demirören’le o pozları verdikten sonra soğudum yav. Valla arasan terimin son geldiğinde de sevindiğim postları da bulursun. Hakkaten de sevindiydim yaşananlara rağmen.

Bu aralar trolle karışık sert gitmemin nedeni de 2 senedir bi top oynayamamamız, sürekli de bir bahanenin olması. Bu bahane de hep terimin dışında, adam üzerine hiç toz kondurmuyor yahu. Şampiyonluk iyi hoş da, eski terimden de eser yok hacım. Eserdi gürlerdi dış etkenlere de toplardı yine takımı da oyunu da. Valla şimdi bakıyorum hiç umut da yok. Yanındakiler zaten hiç güven vermiyor sen de görüyon. Müfit hoca varken daha farklıydı mesela. Eskiden etrafında daha kaliteli adamlar vardı.

Bakma Geçmişten gelen siniri de atıyoruz işte bu şekilde boşalmak iyi geliyor zaman zaman :D bi süre daha devam ederim ben, koyu fanatikleri çıldırtmak da hoşuma gidiyo aslında :asd:

Terimi severdim aslında ben şu milli takım olaylarından önce. Demirören’le o pozları verdikten sonra soğudum yav. Valla arasan terimin son geldiğinde de sevindiğim postları da bulursun. Hakkaten de sevindiydim yaşananlara rağmen.

Bu aralar trolle karışık sert gitmemin nedeni de 2 senedir bi top oynayamamamız, sürekli de bir bahanenin olması. Bu bahane de hep terimin dışında, adam üzerine hiç toz kondurmuyor yahu. Şampiyonluk iyi hoş da, eski terimden de eser yok hacım. Eserdi gürlerdi dış etkenlere de toplardı yine takımı da oyunu da. Valla şimdi bakıyorum hiç umut da yok. Yanındakiler zaten hiç güven vermiyor sen de görüyon. Müfit hoca varken daha farklıydı mesela. Eskiden etrafında daha kaliteli adamlar vardı.

Bakma Geçmişten gelen siniri de atıyoruz işte bu şekilde boşalmak iyi geliyor zaman zaman :D bi süre daha devam ederim ben, koyu fanatikleri çıldırtmak da hoşuma gidiyo aslında :asd:
Terim hakkında ne düşündüysem ve düşünüyosam birebir aynısını yazıp hislerime tercüman olmuşsun hocam(y)

kovulmadan önce basaksehir macında yedigimiz ilk 2 golden önce fernandoya faul vardı.birinde de yine visca basroldeydi.macın hakemi de ali palabıyıktı

Üst Alt