Igor Tudor vs Aykut Kocaman? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor vs Aykut Kocaman?

Hangisi Daha Kötü TD?

• Igor Tudor

Kullanılan: 16 36.4%
  • Aykut Kocaman

Kullanılan: 28 63.6%

• Kullanılan toplam oy
    44
Hangisi daha mal bir teknik direktör karar veremiyorum ama bizimkisinin daha manyak daha deli olduğu kesin.

sent via GSC

Galatasaray için Aykut hocam Fenerbahçe için Tudor daha faydalı şuana dek.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Mustafa Sevim vs Aykut Kocaman karşılaştırması yapılsa bile cevabım Aykut Kocaman olur!!!

Aykut Kocaman hoca falan değil. Aykut Kocaman yıldız düşmanı, futbolcu düşmanı, provokatör suni bir teknik direktör. Ben maçlarını izlediğim süper ligte Aykut Kocaman gibi adamları görmek istemiyorum.

Erken konuşmayın derken bunu kastediyordum.

Az önce Aykut Kocaman bu kadar çok yeni oyuncuyla, yeni düzeni kurmak 3-4 sene ister dedi. Tudor'un 11'i iki kat daha yeni oyuncular ile sadece 1 ay istedi.

Biri şampiyonluk yolunda birisi istifa etmek üzere.

Bu söylediklerim Tudor'u hemen müthiş hoca yapmaz ama ilk puan kaybında gelip bu kadar iddialı konuşmamak lazım.

Erken konuşmayın derken bunu kastediyordum.

Az önce Aykut Kocaman bu kadar çok yeni oyuncuyla, yeni düzeni kurmak 3-4 sene ister dedi. Tudor'un 11'i iki kat daha yeni oyuncular ile sadece 1 ay istedi.

Biri şampiyonluk yolunda birisi istifa etmek üzere.

Bu söylediklerim Tudor'u hemen müthiş hoca yapmaz ama ilk puan kaybında gelip bu kadar iddialı konuşmamak lazım.

süper lig'deki kötü teknik direktörler birer birer kovuldu zaten. ersun, erkan sözeri, resit akcay, ümit özat ve bülent uygun kekosu.

geriye bir tek aykut kaldi. o elestirdigimiz, gezmedigi takim kalmadi dedigimiz mesut bakkal bile öyle berbat bir teknik direktör degil üsttekilerle ve aykutla karsilastirdigimizda.

suan hanzo, mutlu topcu, önder özen, ünal karaman, oguz cetin, m.denizli, hikmet karaman, fuat capa, giray bulak, bülent korkmaz, hami ve hakan kutlu gibi vasat t.dler bosta mesela. artik bunlari kimsenin bir yere getirmemesi lazim. m.denizli gecmiste iyidi ama artik dede oldu, onu biraz ayri tutmak lazim yine de.

türk futbolu gelisiyor. samet hoca, tamer tuna, okan buruk, senol hoca, abdullah avci bunlar cok iyi teknik direktörlük yapiyor mesela. örnek alacaklarsa bunlari alsinlar. atesten gömlek giyen mesut bakkal, mehmet özdilek ve irfan buz gibi hocalar da ellerinden geleni yapiyor o kötü kadrolarla.

Son düzenleme:
Gençlerbirliği'ne 5 attıktan sonra ciddi ciddi konuya yazanlar olmuş. Wait for Başakşehir. Ölçü maçı o arkadaşlar, zaten benim konuyu açma sebebim büyük maçlar. Ek olarak Aykut'un elinde bizim kadro olsa onun da kötü performans göstereceğini sanmıyorum

tudor çift forvet + ofansif orta saha + tek ön liberoyla maça çıkıp gençleri 5ledi. aykut tudor'dan 10 kere daha korkak ve vasıfsız bir adamdır. tudor kaliteli ve disiplinli adamdan anlıyor . aykut'a bütçe versen gider nerde bir mal var takıma doldurur.

Tudor en azından kendi istediği oyuncuları oynatıyor Aykut en çok istediği adamı en verimli futbolcusu olmasına rağmen her maç oyundan alıyor.

Üst Alt