Igor Tudor - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
o günlerde yaşananları görenler için o kadar netki tablo zaten

medyada terimin mtdan kovulmadan önceki ve sonraki yazılara bakman bile yeterli

adam organize ve profesyonel bir operasyona kurban gitti

yoksa bjk maçında berbatmış başakşehirden 5 yemiş hikaye
yav hikaye tabi hocasız lig sonuncusu akhisardan 3 yedik geçen sene başakşehirden 5 yemekten daha büyük rezalet kimse ağzını açmadı

her kötü sonuçta adının gündeme gelmesinin sebebi oynattığı güzel oyundur

zaten kimse tudor terimden başarılıdır, iyidir flb demiyor. kaliteli futbola hasret kaldık, futbol izlemek istiyoruz biz antrenmanlarda pasta kesip ayak tenisi oynatan hoca istemiyoruz

Tudor zamanı Mariano ve Belhanda çok daha iyiydi

Tolga'dan kimsenin almadığı kadar verim almıştı

Oyunun psikolojik yönünü başaramadığı için bazı oyuncular tarafından sabote edildi.Bunda Sneijder-Bruma olayları etkilidir

Kaybettiğimiz puan kayıpları anormal değildi.Gün gelecek tekrar gelecek ama yakın zamanda olacağını tahmin etmiyorum

Hamza hoca ihtimali daha fazla eğer Terim giderse

Tudor hocam olsa şüphesiz böyle bir ilk 11 çıkarırdı sahaya;

MUSLERA

LUYINDAMA - NZONZI - MARCAO

FEGHOULI - LEMINA - SERI - NAGATOMO

BELHANDA

ANDONE - FALCAO​

terimcilerın söylemlerınde farkettiysen kım gelsin derken yabancı hocaları sayıyorlar mancini prandelli falan ama tudoru koyamıyorlar oraya
Prandelli diyen terimci göster bana en büyük anti terimci ben olurum.

herhangi yaşayan ve nefes alan Galatasaraylı mevcuttmudur bunu isteyen yahu ayrıca?

Tudor çöpünü bile tercihi ederdim galiba.

Kibar Mancini'de uzak dursun. Kulübü çöplük ile doldurmaya gelir yine.

Bi adamı sevince herşeyiyle hep övüyoruz sevmeyince hep yeriyoruz..

Tudor 2017-18 öncesi rezil durumdaki takıma çok doğru teşhisler koyup gereken yerlere adamlar aldırdı.. Medyaya kalsa selcuk'un yanına tek adam yeterliydi 2 adam aldırdı.. Medyaya kalsa sabri sağ bekte iyiydi direk yollatti...
Sneijder iyice sermişti onu yolladı ve taş gibi Takım kurdu..
Tudor ile oynadığımız o 8 haftalık dönem belki de son yılların en heyecan verici dönemiydi ama maalesef belki yaşının etkisi belki karakterinin etkisi kriz anlarında felaket dağıldı..Beşiktaş ve başakşehir maçlarında inanılmaz saçmaladı..
Tudor bence kesinlikle yetenekli bir antrenör.. Eğer mental olarak kendini biraz toparlarsa çok iyi yerlere gelecektir...

Prandelli diyen terimci göster bana en büyük anti terimci ben olurum.

herhangi yaşayan ve nefes alan Galatasaraylı mevcuttmudur bunu isteyen yahu ayrıca?

Tudor çöpünü bile tercihi ederdim galiba.

Kibar Mancini'de uzak dursun. Kulübü çöplük ile doldurmaya gelir yine.
yanlıs anladınız kötü alternatif olarak gösteriliyor prandelli mı gelsın mustafa denızlı mı

yani kötü tdler söylenıyor

tudor gelsın mı diyen görmedım cünkü tudordan korkuyorlar

yanlıs anladınız kötü alternatif olarak gösteriliyor prandelli mı gelsın mustafa denızlı mı

yani kötü tdler söylenıyor

tudor gelsın mı diyen görmedım cünkü tudordan korkuyorlar
Tudordan niye korksun millete Allah aşkına?

Deplasman maçlarında tarihi hezimetlerden korkuyorlar belki ancak.

Udinese seviyesinde kümeye düşmemek için savaşan bir teknik direktör işte.
Ne azı, ne fazlası. Büyük Galatasarayımıza lütfen büyük hocalar veyahutta bu profile yakın kişiler sunalım lütfen.

Büyük futbolcu insan piskokijisinden gramm anlamayan, vasat teknik direktör olan Tudor ve benzeri kişileri lütfen büyük camiamıza uygun görmeyelim Recep kardeşim.

Burası Galatasaray !!!! Karabük veya Udinese değil .
Kendimize gelelim.

Üst Alt